25.05.2022, 16:15Lektura na 1 minutę
Wideo

Green Hell: Dodatki Spirits of Amazonia 1 i 2 dostępne za darmo na konsolach

Znane z pecetów dwa dodatki Spirits of Amazonia właśnie zostały udostępnione bezpłatnie dla posiadaczy gry w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One.


Jakub „rajmund” Gańko

Green Hell został wydany w 2019 roku, po wcześniejszym roku spędzonym we wczesnym dostępie. Survival warszawskiego studia Creepy Jar był od początku mocno wspierany przez jego twórców, a teraz wreszcie doczekał się premiery pierwszych dwóch części Spirits of Amazonia w wersji na konsole. Dodatki te będą dostępne bezpłatnie dla posiadaczy Green Hell w wersji na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Pierwsza część Spirits of Amazonia opowiada o pierwszym spotkaniu Jake'a Higginsa z amazońskimi plemionami. Z kolei w drugiej jego wyprawa rozszerza się o nowe wyzwania zlokalizowane na całkowicie odświeżonych mapach. Obok nowych wątków fabularnych, gracze napotkają w dodatkach nowych wrogów i zwierzęta, a także poznają nowe lokacje i znajdą nowe przedmioty. Spirits of Amazonia umożliwia także przejście Green Hell na wyższym poziomie trudności.

Przy okazji twórcy pochwalili się, że sprzedaż ich gry – która już wcześniej robiła wrażenie – przekroczyła 3 mln egzemplarzy (mowa o wersjach na wszystkie platformy). Natomiast poza wydaną dziś aktualizacją dla posiadaczy PS4 i Xboksa One, mamy w tym roku spodziewać się także premiery Spirits of Amazonia 3 na konsole oraz dwóch dodatków do wersji na PC: Animal Husbandry i Building Update.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1904

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze