Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFrostpunk: Pierwsze darmowe DLC dostaniemy w czerwcu

hraboll piątek, 1 czerwca 2018, 16:46 News
PC

11 bit studios ujawniło plany na najbliższe miesiące.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Frostpunk będzie obrastać w darmowe treści. Już w tym miesiącu fani będą mogli przetestować tryb Survivor, którego głównym celem jest podwyższenie poziomu trudności. Co więcej, to my wpłyniemy na charakterystykę przyjmowanego wyzwania, używając specjalnych modyfikatorów. W tegorocznych planach rodzimego 11 bit studios (twórców This War of Mine) znalazło się również miejsce na nowy scenariusz, tryb fotograficzny, proste opcje personalizacji (choćby nadawanie imion obywatelom) czy wreszcie tryb Endurance. Ten ostatni zaoferuje rozgrywkę, która nie skupia się na realizacji predefiniowanych celów (taki tryb piaskownicy).

Ponoć warszawski developer ma jeszcze więcej pomysłów. Na ich realizację poczekamy jednak do przyszłego roku. Ciepło przyjęty przez branżowe media city builder ma otrzymać także łatki eliminujące błędy i poprawiające stabilność gry. Pozwolę sobie przypomnieć, że Frostpunk jeszcze przed końcem bieżącego roku ma trafić na PS4 i XBO.


(Kliknij, aby powiększyć)

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 1 czerwca 2018, 21:06   JJJ111
Super. Tak naprawdę ta aktualizacja wyrzuci moje dwa główne minusy co do tej gry. 1. Jest dosyć krótka. 2. Jak ogarniesz mechaniki i posiedzisz kilka godzin to staje się bardzo łatwa i nawet najwyższy poziom tego jakoś bardzo nie ratuje.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Frostpunk: Premiera świątecznej aktualizacji [WIDEO]

News
wtorek, 18 grudnia 2018

frostpunk-premiera-swiatecznej-aktualizacji-wideo Kolejna porcja darmowej zawartości.

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z