Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFrostpunk: Pierwsze darmowe DLC dostaniemy w czerwcu

hraboll piątek, 1 czerwca 2018, 16:46 News
PC

11 bit studios ujawniło plany na najbliższe miesiące.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Frostpunk będzie obrastać w darmowe treści. Już w tym miesiącu fani będą mogli przetestować tryb Survivor, którego głównym celem jest podwyższenie poziomu trudności. Co więcej, to my wpłyniemy na charakterystykę przyjmowanego wyzwania, używając specjalnych modyfikatorów. W tegorocznych planach rodzimego 11 bit studios (twórców This War of Mine) znalazło się również miejsce na nowy scenariusz, tryb fotograficzny, proste opcje personalizacji (choćby nadawanie imion obywatelom) czy wreszcie tryb Endurance. Ten ostatni zaoferuje rozgrywkę, która nie skupia się na realizacji predefiniowanych celów (taki tryb piaskownicy).

Ponoć warszawski developer ma jeszcze więcej pomysłów. Na ich realizację poczekamy jednak do przyszłego roku. Ciepło przyjęty przez branżowe media city builder ma otrzymać także łatki eliminujące błędy i poprawiające stabilność gry. Pozwolę sobie przypomnieć, że Frostpunk jeszcze przed końcem bieżącego roku ma trafić na PS4 i XBO.


(Kliknij, aby powiększyć)

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 1 czerwca 2018, 21:06   JJJ111
Super. Tak naprawdę ta aktualizacja wyrzuci moje dwa główne minusy co do tej gry. 1. Jest dosyć krótka. 2. Jak ogarniesz mechaniki i posiedzisz kilka godzin to staje się bardzo łatwa i nawet najwyższy poziom tego jakoś bardzo nie ratuje.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Frostpunk sprzedał się doskonale

News
środa, 24 kwietnia 2019

frostpunk-sprzedal-sie-doskonale 11 Bit Studios pokazuje, jak osiągnąć sukces i nie doić graczy na każdym kroku.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Bunt (ang. Riot) – rzeczownik

(1.1) sprzeciw, protest, opór

(1.2) wystąpienie grupy ludzi przeciwko jakiejś władzy

Komentarzy:
36

Zbiórka na Kickstarterze może być iskrą, która rozpali głowy odbiorców, roznieci zainteresowanie mediów i stanie się początkiem gorących biznesowych przyjaźni. Ci, którzy ją odpalili, przestrzegają jednak: igrając z ogniem, łatwo się sparzyć.

Komentarzy:
0

Polacy z SoulFire tworzą prequel Gothica, którego akcja ma się toczyć na dekadę przed utkaniem magicznej bariery, a za scenografię posłuży wyspa, gdzie dołączymy do strażników miejskich lub gildii kupieckiej. Zagadka: o jaki projekt chodzi?

Komentarzy:
4

Zaczęło się w roku 1987. W salonach gier królowały Contra i Operation Wolf, szczęśliwi posiadacze komputerów grali w pierwszą część Larry’ego i Piratów Sida Meiera. A Tim Ansell zakładał studio, które miało sprawić, że świat pokocha wojnę totalną.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z