Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Frostpunk: Orientacyjna data premiery wersji konsolowych

hraboll poniedziałek, 9 kwietnia 2018, 11:15 News

Do mroźnego świata na pewno trafią posiadacze PS4 i XBO.

Najnowsze dzieło 11 bit studios zadebiutuje na PC 24 kwietnia. Okazuje się, że rodzimy developer już pracuje nad konsolowymi wersjami ambitnego city buildera. Ten ostatni może pojawić się na PS4 i XBO jeszcze przed końcem tego roku. Czy w przyszłości gra trafi także na Switcha? Wszystko zależy od tego, czy uda się uruchomić Frostpunka na tym sprzęcie „we właściwej jakości”. Odpowiednie testy zostaną wykonane w późniejszym czasie.

Karol Zajączkowski, starszy menadżer marketingu w 11 bit studios, podczas rozmowy z serwisem DualShockers ujawnił, że jego koledzy właśnie pracują nad odpowiednim dopasowaniem systemu sterowania do specyfiki padów. Polscy programiści chcą mieć „stuprocentową pewność, że grając we Frostpunka na konsolach, zmagasz się z wyzwaniami związanymi z rozgrywką, a nie z wyzwaniami stawianymi przez kontroler„.

Postapokaliptyczny Frostpunk oddaje w nasze ręce władzę nad ostatnią osadą na kuli ziemskiej. Podejmowane decyzje wpłyną na los zdesperowanej, wątłej społeczności. W ramach rozgrywanej kampanii zmierzymy się z wieloma dylematami natury moralnej. Osoby zainteresowane grą zachęcam gorąco do obejrzenia długiego gameplayu. Warto też zapoznać się z zawartością wydania komputerowego.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
0

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z