Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty: Nad nową odsłoną pracują ludzie od Candy Crush Saga

Papkin środa, 16 maja 2018, 11:20 News

I nie, to nie jest żart.

Należący do Activision Blizzard developer King to na rynku mobilnym gigant, zatrudniający przeszło 2000 pracowników i mający w portfolio Candy Crush Sagę (którą ściągnięto już niemal 3 mld razy!) oraz garść mniejszych, ale wciąż popularnych tytułów w rodzaju Farm Heroes Saga. Wygląda na to, że studio zaczęło pracować nad... Call of Duty. I mówi o tym otwartym głosem, szukając za pośrednictwem swojej strony projektanta poziomów, którego zakres obowiązków wytycza czytelnie .

Celem jest stworzenie Call of Duty w wesji mobilnej, a jednocześnie osiągnięcie przełomu w dziedzinie urządzeń mobilnych i redefinicja gatunku. 


Poza umiejętnością współpracy z dużym zespołem, od potencjalnego pracownika wymaga się znajomości narzędzi ("najlepiej Unity"), doświadczenia w projektowaniu lokacji pierwszoosobowych shooterów i zrozumienia dla mobilnego rynku. Jeżeli chcecie dołączyć do zespołu - zgłoszenia możecie wysyłać pod tym adresem.

Ruch jest o tyle symptomatyczny, że wedle niepotwierdzonych doniesień Call of Duty: Black Ops 4 (lub, jak sugeruje wyciek logo, Black Ops IIII) ma zaoferować nam (w miejsce zarzuconej kampanii singlowej) jakąś formę zmagań battle royale. A te, jak wiemy po przykładach mobilnego Fortnite'a i PUBG-a, zarabiających na Androidach i iOS-ach grube miliony dolarów, dobrze nadają się na przeszczep na iOS-y i telefony z Androidem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Call of Duty XP 2011, FPS, Infinity Ward, LEM, Activision Blizzard, Treyarch, Licomp Empik Multimedia, Sledgehammer Games, dystrybucja cyfrowa, Activision, CDP.pl / CD Projekt,

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 16 maja 2018, 19:26   nortalf
Jutro się dowiemy. Bo według linku braku singla, jutro ma być prezentacja.
środa, 16 maja 2018, 15:56   JJJ111
A czasem nie szukają jakiś psychologów, którzy będą się pocić nad tym, w jaki to sposób zmusić ludzi do płacenia za wszechobecne mikrotranzakcje.
środa, 16 maja 2018, 15:28   toyminator
Żeby uzupełnić magazynek, zapłać 100 gwiazdek XD

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z