Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITCall of Duty: Black Ops IV czy Call of Duty: Black Ops IIII?

Papkin środa, 7 marca 2018, 9:53 News

Treyarch skłania się chyba ku tej drugiej opcji.

O tym, że tegoroczny CoD to "niemal na pewno" czwarta odsłona Black Opsa, informował Was wczoraj kolega hraboll. Bez wdawania się w szczegóły: przesłanki wydają się solidne.

Właśnie dostaliśmy kolejną. James Harden, koszykarz i gwiazdor Houston Rockets, pokazał się w czapce z pewnym charakterystycznym symbolem...


Jedni już pewnie zauważyli, inni nie, stąd warto przypomnieć, jak właściwie prezentowało się logo trzeciego Black Opsa...A teraz żarty na bok: redakcja Kotaku dotarła do źródeł, które potwierdziły, że studio odpowiedzialne za (dotychczas) trylogię Black Ops rzeźbi już czwartą odsłonę i że "czwórka" na nakryciu głowy Hardena rzeczywiście pojawi się w logo tytułu. Oznacza to, że po flirtach z drugą wojną światową, cykl wraca w futurystyczne realia... albo że Activision osiągnęło mistrzostwo w wodzeniu mediów za nos.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 8 marca 2018, 17:19   V1nci
*jedno iść do. Te słowniki w telefonach przeginają czasem. Droga redakcjo dodajcie edytowanie komentarzy.
czwartek, 8 marca 2018, 17:18   V1nci
@Aargh Widzi pan to trzeba iść do iść do Ministra Edukacji za czasów Peło i zapytać się dlaczego takich rewelacji nie było w podręcznikach. Zamiast się wymądrzać w internecie. Dziękuję za głos eksperta do widzenia.
czwartek, 8 marca 2018, 14:18   Max22
@Tesu
Nie słyszałem, aby EA lub DICE o nim mówiło...
czwartek, 8 marca 2018, 2:20   Keddav
@V1nci - ,,(...)W starożytnym Rzymie również często nie stosowano zapisu „IV”, gdyż symbol ten był zarezerwowany wyłącznie dla najwyższego z bogów – Jowisza (lat. Ivpiter). Także prostym chłopom łatwiej było zrozumieć cztery kreski jako następstwo trójki, niż „I” przed zupełnie abstrakcyjnym „V”." i ,,(...)W owym okresie „IIII” stanowiło powszechną formę zapisu liczby w pismach i księgach z tamtego okresu. Także król Francji, Ludwik XIV, wolał taką formę zapisu" - Mowa tutaj o XIV - XVIII w.
środa, 7 marca 2018, 20:11   Axel93
@V1nci: chyba Ty nie uważałeś w szkole, bo ten zapis jest jak najbardziej poprawny. Jest to mniej popularny system liczb, gdzie pierwsza grupa czterech cyfr jest z 'I'... druga z "V" i trzecia z "X"
środa, 7 marca 2018, 19:11   Muidus
mi bardzo podobała się pierwsza odsłona black obps
środa, 7 marca 2018, 18:28   V1nci
Nie wiem kto wymyślił IIII, ale mam dwie teorie. Pierwsza to, że nie uważał w szkole. Natomiast druga, to że ktoś nie grzeszy inteligencją. Chociaż, w sumie to obie rzeczy się łączą więc wychodzi na jedno.
środa, 7 marca 2018, 17:41   Tesu
@Max22
A slyszales o drugowojennym sloganie „V for Victory”?
@kubanczyk1989
Kolejne odslony COD robia na przemian trzy rozne studia. Nie ma tak, ze dostajesz kontynuacje COD z poprzedniego roku.
środa, 7 marca 2018, 16:10   Max22
@Reffan - Nie przeczę, że zapis IIII jest poprawny. Mówię tylko, że jest nieczytelny, jak na logo.
środa, 7 marca 2018, 15:37   Axel93
Plotka głosi, że gra będzie bezpośrednim sequelem do BO2, dlatego nie mogli dać IV... i dali IIII co może przełożyć się na CoD: Black Ops 2 part 2.

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na liście na ten tydzień miałam łącznie aż sześć gier. Ostatecznie wybrałam tylko te, które ukończyłam – tym razem prezentuję zestaw tylko dla pecetowców.

Komentarzy:
2

W cyklu Retro Action sięgamy do archiwów i sprawdzamy, co pisaliśmy o przeróżnych grach w przeszłości. Tym razem, z okazji 5. urodzin Dying Light, przypominamy recenzję, która ukazała się na łamach naszego czasopisma.

Komentarzy:
12

Myśl na dziś: Dostałem w prezencie kubek z Van Goghem. Po tygodniu odpadło mu uszko.

Komentarzy:
3

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z