Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

IO Interactive pracuje nad grą Hitman: Sniper Assassin

hraboll sobota, 28 kwietnia 2018, 19:57 News
PC

W tym fachu potrzeba celnego oka i pewnej ręki.

W czerwcu zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że studio IO Interactive odzyskało nie tylko niezależność, ale także pełną kontrolę nad marką Hitman. Niespełna cztery miesiące później duński developer potwierdził, że pracuje nad nowymi przygodami Agenta 47, które mają zostać zapowiedziane  w tym roku. Warto zauważyć, że dwie organizacje ratingowe – australijska i koreańska – już zarejestrowały w swoich bazach multiplatformową grę Hitman: Sniper Assassin.


Niestety, tu kończą się konkrety, a zaczynają domysły. Obecne w tytule gry nawiązanie do fachu snajpera przypomina o dostępnym na PC i konsolach poprzedniej generacji Hitmanie: Sniper Challenge. Wyzwanie snajpera stawia na prostotę rozgrywki – przy określonym limicie czasowym musimy zlikwidować wyznaczony cel. Nie ma tu typowej dla serii eksploracji środowiska (cały czas przesiadujemy w jednym miejscu), a repertuar dostępnych narzędzi mordu ogranicza się do – jakżeby inaczej – karabinu snajperskiego. Co istotne, lokacja, po której przechadza się nasz cel, jest zbudowana z wielu interaktywnych elementów. Jeden celny strzał może wywołać ciekawą, a zarazem śmiercionośną reakcję łańcuchową, co znacząco uatrakcyjnie rozgrywkę. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że IO rozwinie tę formułę rozgrywki i sprzeda ją w ramach większego projektu.

Cóż, pozostaje czekać na komunikaty prasowe. Przypomnę, że już niedługo, bo 18 maja, posiadacze konsol PS4 i XBO będą mogli zakupić Hitmana w wersji Definitive Edition.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 2 maja 2018, 20:44   deanambrose
RedCrow - najdoskonalsza gra w serii? xD To chyba tylko w jedynkę i to grałeś, bo to zdecydowanie 2 najsłabsze części.
wtorek, 1 maja 2018, 13:39   Writer
Napisałbym, że powinno być "uatrakcyjnia" zamiast "uatrakcyjnie" ale...jak w komentarzu napisałem żeby zmienić literówkę w newsie do Age of Empires każdy miał to w d....
Gdy napisałem, że w newsie o BloodRayne jest skopiowane za dużo platform w nagłówku każdy miał to w d...
poniedziałek, 30 kwietnia 2018, 12:15   RedCrow
@DETHKARZ - Co CO? :).
niedziela, 29 kwietnia 2018, 15:05   DETHKARZ
@RedCrow CO?
niedziela, 29 kwietnia 2018, 13:11   RedCrow
@deanambrose - Skoro Hitmana 2016, czyli prawdopodobnie najdoskonalszą odsłonę serii, nazywasz "fekalium", to szczerze radzę ci wymazać tę markę z pamięci, bo najpewniej nigdy nie spełni twoich oczekiwań. Szkoda nerwów.
niedziela, 29 kwietnia 2018, 12:50   deanambrose
Mam nadzieję, że to będzie lepsze niż to ostatnie, odcinkowe, brązowe fekalium, które wybitnie mi się nie podobało.

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
4

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
9

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z