Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Nintendo Labo: „Amerykański naukowiec” Bill Nye bawi się kartonową wędką i gra na papierowym pianinie [WIDEO]

Cursian piątek, 20 kwietnia 2018, 16:53 News

Europejska premiera tuż, tuż.

O założeniach Nintendo Labo możecie poczytać TUTAJ, ale najkrócej mówiąc, jest to zestaw gra + kartonowe akcesoria, które w połączeniu ze Switchem zamieniają się w niezwykłe gadżety, wywracające dotychczasowe zasady zabawy do góry nogami. Możemy zafundować sobie między innymi interaktywny dom dla lalek lub najprawdziwsze pianino. Europejska premiera Labo dopiero za tydzień, ale za oceanem mogą bawić się już dziś. Z tej okazji Nintendo przygotowało specjalny filmik, w którym główną rolę odgrywa Bill Nye, popularny prezenter, od wielu lat przybliżający zagadnienia naukowe Amerykanom.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Nintendo,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 22 kwietnia 2018, 21:24   DETHKARZ
@Aargh Teraz to już MUSISZ się leczyć.
niedziela, 22 kwietnia 2018, 10:43   Typr
@Aargh, chyba prace "naukowe". To wszystkie SJW brednie to jedynie pseudonauka stworzona przez samych SJW.
sobota, 21 kwietnia 2018, 23:02   Gavriel6
Najs, nie ma to jak otwarcie przyznać się, że jest się albo trollem, albo jakimś progresywnem "male-ally" - feministą, co @Aargh i @mapoki? Ciekawostka: według pew research, oraz na podstawie amerykańskich danych statystycznych odnośnie przestępstw na tle seksualnym, w samym tylko 2017, 70-80% mężczyzn, którzy otwarcie deklarowali, że są feministami/male-ally, zostało zgłoszonych na policję przez kobiety, których tak rzewnie bronili, z oskarżeniami o napaść i molestowanie na tle seksualnym, a nawet gwałt.
sobota, 21 kwietnia 2018, 21:34   mapokl
@KeepCrying Mechanical Engineering czyli Inżynieria mechaniczna, nie jest związana z nauką? Czego to się człowiek nie dowiaduje...@DETHKARZ Właściwie to jest jedna. Bo facet to kobieta z niedorobionym chromosomem.
sobota, 21 kwietnia 2018, 21:11   DETHKARZ
@Aargh Powinieneś się leczyć. Są tylko dwie płcie.
sobota, 21 kwietnia 2018, 13:07   Typr
@Aargh, nauka to ma głęboko w poważaniu propagandę SJW
sobota, 21 kwietnia 2018, 12:43   KeepCrying
@Aargh Jeśli wierzysz we wszystko co Ci powie w telewizji jakiś dupek z byle jakim dyplomem (notabene niezwiązanym nawet z nauką jako taką - Mechanical Engineering z tego co pamiętam), to ilość szarych komórek w Twojej mózgownicy nie przekracza temperatury pokojowej.
sobota, 21 kwietnia 2018, 10:36   le_Fey
Zgadzam się z Sheldonem, liczy się tylko Profesor Proton.
sobota, 21 kwietnia 2018, 9:40   Gavriel6
Akurat Somi88 ma całkowitą rację, koledzy widzę nie widzieli jego absolutnie żenującego występu, propagującego progresywną (i kompletnie zdegenerowaną jak na społeczne "normy")ideologię ugrupowań LGBTQ+, która ma niewiele wspólnego z nauką, która to powinna być oparta na badaniach i FAKTACH, a nie urojeniach i zachciankach
sobota, 21 kwietnia 2018, 9:03   DJUDEK
Ej, to ten koleś, co występował w kreskówce Powrotu do Przyszłości!@Somi88 Nawet tego nie skomentuję...

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z