Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty: Black Ops III otrzymało nowy tryb i mapę

Cursian wtorek, 6 marca 2018, 12:18 News

Twórcy zaskoczyli fanów gry aktualizacją po ponad dwóch latach od premiery.

Trzecia część Black Ops zadebiutowała 6 listopada 2015 roku, a więc 2,5 roku temu. Zważywszy na upływ czasu, zapewne niewielu spodziewało się, że gra doczeka się jeszcze świeżej zawartości. W ramach ostatniej aktualizacji Treyarch wprowadził jednak nową mapę i tryb. Redwood Snow, czyli pokryta śnieżnym puchem wersja Redwood, nie wzbudzi raczej większego poruszenia, ale powrót trybu Infected z pewnością spodoba się wielu osobom. Jeden z graczy zaczyna jako zarażony, a jego zadaniem jest zabijanie „zdrowych” przeciwników, którzy po respawnie zasilają jego szeregi. Ostatecznym celem jest zainfekowanie wszystkich rywali przed upływem wyznaczonego czasu.

Aktualizacja ma zapewne za zadanie przypomnienie o tegorocznej odsłonie Call of Duty, nad którą pracuje właśnie Treyarch. Według nieoficjalnych informacji ma to być Black Ops IV.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 6 marca 2018, 15:34   Axel93
Jak dla mnie to jest w tym jakaś ukryta wiadomość... tryb Infected i zimowa mapa... wcześniej już była zimowa mapa o nazwie "Infection"... do tego w kampanii był ten tzw. 'Frozen Forest' gdzie przebywali wszyscy zainfekowani po śmierci... nowa mapa i tryb raczej nie są przypadkowo dobrane, tym bardziej, że 'prawa' do tego trybu zawsze miało IW.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Sprzedaż cyfrowa: Kto zarobił w czerwcu najwięcej?

News
czwartek, 26 lipca 2018

sprzedaz-cyfrowa-kto-zarobil-w-czerwcu-najwiecej The Sims 4 przeżywa drugą młodość, PUBG był łakomym kąskiem na wyprzedaży, a Call of Duty: WWII zarabia na dodatkach.

Komentarzy:
0

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W dyskusji o kale nie mogło zabraknąć Edmunda McMillena.

Komentarzy:
1

Myśl na dziś: ucz się na błędach ludzi, którzy słuchają twoich dobrych rad.

Komentarzy:
4

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
10

Kupiliśmy z enkim Switcha, więc od dzisiaj w „Sprawdzam” będą pojawiać się także produkcje na konsolę Nintendo. Na pierwszy ogień dwie, a do tego pewna polska perełka. PS: Tak, polecajcie swoje ulubione produkcje na Switcha, najlepiej niezależne!

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z