25.04.2022, 08:30Lektura na 2 minuty

Steam: Top 10 minionego tygodnia (18-24 kwietnia). Cyberpunk 2077 na podium

Elden Ring i Lego mają zagwarantowane miejsce w topce, ale tym razem to Cyberpunk zrzucił Sagę Skywalkerów ze stołka.

Jeśli śledzicie topki bestsellerów Steama, to zapewne wiecie, że od początku kwietnia, czyli czasu premiery Lego Gwiezdnych Wojen: Sagi Skywalkerów, właśnie ta produkcja toczy zaciętą walkę z Elden Ringiem o pierwsze miejsce (uczulam: nie liczymy Steam Decka i tym podobnych). W pierwszym tygodniu po premierze Sagi udało się jej zrzucić grę FromSoftware niżej i zająć jej zaszczytne miejsce... ale tydzień później Elden znów był górą. Jak jest teraz?

Zapewne nikogo nie zaskoczę, ale tak, Elden Ring dalej jest na szczycie. Tym, co jest znacznie ciekawsze, jest to, że Saga Skywalkerów spadła na ostatnie miejsce podium, aby ustąpić... Cyberpunkowi 2077.

Topka prezentuje się następująco:

 1. Steam Deck,
 2. Elden Ring,
 3. Cyberpunk 2077,
 4. Lego Star Wars: Skywalker Saga,
 5. Lego Star Wars: Skywalker Saga,
 6. Valve Index VR Kit,
 7. No Man's Sky,
 8. DayZ,
 9. Squad,
 10. Call of Duty: Black Ops III.

Oczywiście Cyberpunk może podziękować za to miejsce przecenie o 50%, ale mimo to wynik godny pogratulowania. I tak wszyscy wiemy, że każda z ukazanych tutaj gier, poza Eldenem i Lego, została przeceniona. Produkcja Redów wciąż jest w promocji, zatem ciekawe, jak Saga sobie z tym poradzi i czy uda się jej znów zatriumfować na pierwszym miejscu.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze