Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Pokémon GO: Magiczny zwiastun stylizowany na dokumenty przyrodnicze [WIDEO]

hraboll czwartek, 1 lutego 2018, 20:33 News

Czytał Stephen Fry.

Ładne CGI, klimatyczna muzyka i naprawdę wyrazista narracja w wykonaniu brytyjskiego aktora, którego możecie znać np. z „Hobbitów” Jacksona. Tak przedstawiają się części składowe stylizowanego ma program przyrodniczy nowego materiału promocyjnego nadal szalenie popularnego Pokémon GO. Jest tak dobrze, że trzeba zastosować zwrot „Not in-game footage”.


Jeszcze kilka takich zwiastunów, a umysły Chińczyków rozpalą się do czerwoności. Pokémon GO dopiero w tym roku odwiedzi Państwo Środka, a Niantic z pewnością nie może się tego doczekać. Firma jest obecnie liderem w segmencie gier z rozszerzoną rzeczywistością na platformach mobilnych, z czym wiążą sie oczywiście ogromne pieniądze. Pokémon GO zarobiło w zeszłym roku 890 milionów dolarów, co stanowi 84% całego przychodu z tytułów opartych na rzeczywistości rozszerzonej.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 4 lutego 2018, 11:22   tupolew519
Ciekawe.
piątek, 2 lutego 2018, 12:19   Wiedzmin673
A co będzie jakiś film o Pokemonach ??
czwartek, 1 lutego 2018, 22:20   bialasmietana
No i teraz ładnie. Gdybym mógł usunąć komentarz to bym to zrobił, pozdrawiam, a filmik podoba się
czwartek, 1 lutego 2018, 21:24   bialasmietana
zpewnością? dobre

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
58

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
4

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z