Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Heroes of the Storm: Maiev rusza na łowy [WIDEO]

Cursian piątek, 26 stycznia 2018, 23:17 News
PC

„Winni będą cierpieć!”

Już wkrótce w Heroes of the Storm zadebiutuje Maiev Shadowsong, niewiasta, której nie trzeba chyba przedstawiać nikomu, kto grał w trzeciego Warcrafta. W Nexusie będzie pełniła rolę zabójczyni. Jej mocne strony będą stanowiły niezwykła mobilność i wysokie obrażenia obszarowe. Niegdysiejsza nadzorczyni Illidana okupi je jednak stosunkowo niskim poziomem zdrowia. Nie będzie też najlepsza w starciach jeden na jednego. Zestaw jej umiejętności wygląda całkiem znajomo, ale pojawiły się też pewne niespodzianki.

  • Skok Nadzorców (D)

Maiev wyskakuje w powietrze i staje się odporna na wszystkie negatywne efekty na 0.75 sek. Działanie pasywne: Maiev ma pancerz o mocy 15 pkt.

  • Wachlarz Ostrzy (Q)

Zadaje 180 pkt. obrażeń przeciwnikom na obszarze o kształcie półksiężyca. Trafienie co najmniej 3 wrogich bohaterów Wachlarzem Ostrzy skraca czas odnowienia tej zdolności do 0.5 sek. i zwraca jej koszt many.

  • Umbrowe Spętanie (W)

Kolejny atak podstawowy Maiev wywołuje rozpłatanie i powoduje przytwierdzenie pęt do trafionych wrogich bohaterów na 2.5 sek. Jeśli spętany bohater oddali się od Maiev, zostanie przyciągnięty w jej kierunku i otrzyma 110 pkt. obrażeń, a pęta zostaną zerwane.

  • Duch Pomsty (E)

Maiev wysyła swój cień przed siebie. Cień powraca do miejsca, z którego został wysłany, i zadaje wszystkim napotkanym po drodze przeciwnikom 100 pkt. obrażeń. Zadaje wrogim bohaterom obrażenia zwiększone o 100%. Ponowna aktywacja powoduje Mignięcie do miejsca, w którym znajduje się cień.

  • Dysk Uwięzienia (R)

Maiev ciska glewią we wskazanym kierunku. Jeśli trafiony zostanie wrogi bohater, można ponownie aktywować Dysk Uwięzienia, aby pozbawić cel pola widzenia i objąć go działaniem Zatrzymania Czasu na 4 sek. Dysk Uwięzienia aktywuje się automatycznie 6 sek. po trafieniu bohater

  • Klatka Nadzorcy (R)

Maiev przywołuje 8 Awatarów Nadzorcy, które tworzą pierścień wokół niej. Wrodzy bohaterowie, którzy po upływie 1.5 sek. dotkną jednego z Awatarów, zostają odrzuceni w kierunku środka klatki, zaś Awatar zostaje pochłonięty. Awatary Nadzorcy utrzymują się przez 7 sek.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 29 stycznia 2018, 3:30   lech8
@Wojakov wygarneli ci ze ze jest MASA bohaterow do dodania a ty sie obrazasz. Bardzo to dojrzale.
niedziela, 28 stycznia 2018, 18:11   MrAdam
Maiev to dla mnie mnie wspomnienie kroku naprzód... Gdy Frozen Throne został wydany, postacie nie opierały się wokół schematu "hurr durr złe demony, zabić ich". Podążały za własnymi korzyściami, przesladowały ich słabości. W pewnym momencie nie było wiadomo, kto jest dobry, a kto zły. Nie był to oczywiście jeszcze poziom prozy Sapka czy Martina, ale seria fabularnie zmierzała w dobrym kierunku. A potem Blizzard zdecydował się wydać World of Warcraft, a cały ich postęp i rozwój świata Azeroth przepadł.
niedziela, 28 stycznia 2018, 8:30   zybex86
fizz...
sobota, 27 stycznia 2018, 22:39   mef666
Jak dla mnie to którykolwiek z Nathrezim będzie must have :P
sobota, 27 stycznia 2018, 18:04   szymqq
Jak dodadzą broxigara to pobieram giere z miejsca.
sobota, 27 stycznia 2018, 17:37   KafarPL
@Wojakov - tyle że znaczna większość bohaterów "do dodania" to wciąż ważne postacie. Potem masz drugie tyle postaci lekko drugoplanowych. Potem masz już mniej ważniejszych lub chociażby jednostki podstawowe z SC 1/2 WC 2/3. Także wiesz, długo czasu minie zanim im zabraknie konkretnych postaci a poza tym jeżeli chodzi o ogólne dodawanie to mieszają zarówno ważniejsze jak i mnie ważne lub te "jednostkowe" (jak chociażby niedawny Blaze)
sobota, 27 stycznia 2018, 17:09   ermo3
@Wojakov i ja nie krytykowałem Twojej wypowiedzi. Widzę za to, że lubisz wyciągać wnioski nieco za szybko, ekhm, buraku. kek
sobota, 27 stycznia 2018, 16:57   mef666
@Wojakov, coś słabą masz wiedzę na temat Blizzard realms, sam Overwatch ma ponad 25 herosów do wrzutki. Z samego Warcrafta mogą spokojnie 100 dobrze znanych postaci dodać, wystarczy, że dodadzą większość postaci z legendarnych kart w hearthstone xD Mnie natomiast brakuje postaci mniej znanych i właśnie cieszy mnie bardzo dodanie takich postaci jak probius czy Blaze. Chętnie bym zobaczył postacie z pierwszego Diablo jak Lazarus czy Lahdanan albo black jade.
sobota, 27 stycznia 2018, 15:00   Halogen131
Maiev najlepsza waifu. Jej głos w Warcraft 3 był niezrównany. Ciekawe jak będzie brzmiała teraz.
sobota, 27 stycznia 2018, 14:48   Muidus
W Warcrafcie 3 wyglądała lepiej, było widać usta

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Heroes of the Storm – Wszyscy bohaterowie dostępni za darmo [AKTUALIZACJA)

News
czwartek, 2 kwietnia 2020

heroes-of-the-storm--wszyscy-bohaterowie-dostepni-za-darmo-aktualizacja Przez określony czas, naturalnie, ale jest go całkiem sporo. [AKTUALIZACJA] A teraz nawet jeszcze więcej.

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcówce 2000 roku robi się... dziwnie.

Komentarzy:
14

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
15

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z