Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITStar Wars Battlefront II: Gra otrzymała zwiastun aktorski... [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 13 listopada 2017, 22:11 News

…a EA zbiera cięgi za odpowiedź w sprawie długiego czasu, jaki trzeba poświęcić na darmowe odblokowanie zawartości.

EA postanowiło dołączyć do coraz dłuższego korowodu wydawców promujących swe największe tytuły mniej lub bardziej udanymi zwiastunami aktorskimi (całkiem niezłym, a w dodatku interaktywnym, reklamowano Śródziemie: Cień wojny). W przypadku drugiego Battlefronta możemy przekonać się, jak gry degenerują dzie… tzn. jak młodzi fani dojrzewają wraz ze swym ulubionym uniwersum, ani na chwilę nie porzucając koleżeńskiej rywalizacji, która stopniowo nabiera rumieńców. I rozmachu. Swoją drogą śnieżny R2D2 prezentuje się całkiem nieźle. Ogrodowa Gwiazda Śmierci również.

Star Wars Battlefront II zadebiutuje 17 listopada, choć najpewniej stanie się to w atmosferze oburzenia spowodowanego potwornie długim czasem, jaki trzeba poświecić na odblokowywanie zawartości bez wydawania prawdziwych pieniędzy. Swoją drogą, odpowiedź, jakiej udzielono fanom EA (przeczytacie ją TUTAJ), zyskała sobie zaszczytny tytuł najgorzej ocenianego wpisu na forum Reddit. Otrzymał on 411 000 negatywnych punktów, podczas gdy, jak twierdzi GameInformer, drugie miejsce zajmuje post z 24 tys. "minusów". Dodajmy, że autor tego ostatniego sam o nie prosił, bo chciał pobić rekord. Nie on pierwszy nie docenił EA.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 14 listopada 2017, 17:21   mrowczak
Coraz dziwniejsze te wstępniaki do pornoli...
wtorek, 14 listopada 2017, 8:55   freynir
I naturalnie żadnej sugestii, po której stronie skończy Ostatnia Jedi '-p
wtorek, 14 listopada 2017, 8:54   willy
@KoichiSan
Może po prostu zauważyli, że przegięli. Poszedł taki hejt, jak chyba nigdy wcześniej. Do takiej sytuacji nie powinno dojść, ale z drugiej strony dobrze, że coś zmienili. Pewnie z powodu obawy o zyski, ale zawsze.
Ciekawe czy cena skrzynek też spadnie do premiery. Najważniejsze i tak jak ta gra będzie wyglądała w dniu premiery, a nie na 1-2 tygodnie, czy kilka dni przed.
wtorek, 14 listopada 2017, 0:09   Andrzejonator
Taaa, sluchaja....
wtorek, 14 listopada 2017, 0:05   Ruhisu
wow! ale ta reklama jest naprawdę dobra :)
poniedziałek, 13 listopada 2017, 23:54   KoichiSan
Czyli jak widać się słuchają.
poniedziałek, 13 listopada 2017, 23:51   sir_doom
Warto też dodać, że wspomniany post na Reddicie ma więcej minusów niż plusów ma najlepiej oceniany post.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
26

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z