Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITAmazon wyprodukuje serial w uniwersum "Władcy Pierścieni"

Ninho poniedziałek, 13 listopada 2017, 21:31 News

Pewne jest, że powstanie więcej niż jeden sezon.

W poniedziałek Amazon ogłosił pozyskanie praw telewizyjnych do "Władcy Pierścieni". Co więcej, zobowiązał się od razu do stworzenia kilku sezonów historii, która ma skupiać się na wydarzeniach poprzedzających "Drużynę Pierścienia". Szczegółów na temat scenariusza jeszcze nie ujawniono, jednak wiemy, że umowa przewiduje również powstanie spin-offów.

Serial zadebiutuje ekskluzywnie na platformie Amazonu, Prime Video, i powstanie przy współpracy z Tolkien Estate and Trust, wydawnictwa HarperCollins i New Line Cinema (będącego częścią Warner Bros. Entertainment). Prezes Amazonu, Jeff Bezos, chce, by produkcja miała ogromny rozmach, dorównujący "Grze o tron".

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Amazon,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 15 listopada 2017, 17:44   freynir
Jak to po chol...- dla kasy Misiu, dla kasy. Z tego samego powodu, dla którego powstaj kolejne COD-y, TR-y, Fa-uty, a w serialach Gry o siedzisko, Kroczące zwłoki, Dawno temu.
Dopóki coś się sprzedaje na odpowiednim poziomie, lecimy dalej, nie ma co ryzykować z nowym projektem.
wtorek, 14 listopada 2017, 22:51   Debosy
Pytanie... po cholerę.Skoro powstał naprawdę świetny film, po co więc jeszcze raz?
wtorek, 14 listopada 2017, 20:06   Nikczemnikzlasu
Lepiej niech nic nie ruszają bo zepsują
wtorek, 14 listopada 2017, 16:44   kiogu1
To może być sylimarilion ale raczej obstawiam dodatek D. Oficjalnie jest to historia o powstaniu arnoru, pojawieniu się czarnoksieznika z angmaru, upadku arnoru i o statecznej walce glorfindela i elroda z krolem nazguli, kiedy to pada przypowiednia o jego zniszczeniu. Oficjalnie jest to kanon i część wladcy pierścieni. Moze zrobią też coś o bitwie o dale/erebor podczas wojny o pierscien (śmierć daina) i zniszczeniu dol guldur. To wszystko kanon, nietkniety przez gry
wtorek, 14 listopada 2017, 13:11   Smeagol3094
Tylko nie Silmarillion...
wtorek, 14 listopada 2017, 13:04   Macondo
O rany...pewnie Silmarilion wezmą w obroty...
wtorek, 14 listopada 2017, 9:53   berengar1984
Hobbit jest za świeży IMO. Pewnie zrobią jak Wojną na Północy. Wezmą jakieś białe plamy i wokół tego stworzą jakąś akcje. Może niekoniecznie w okresie tuż przed WP, może kwestie Istarich, lub coś przed hobbitem.
wtorek, 14 listopada 2017, 9:11   kicunio
Czytanie ze zrozumieniem boli? Akcja serialu ma się dziać przed wydarzeniami z "Władcy pierścieni". Coś mi się wydaję, że to będzie raczej "Hobbit" niż "Władca pierścieni" (chodzi mi o filmowego "Hobbita").
wtorek, 14 listopada 2017, 8:59   freynir
Sssnoffu chcą ssabrać mój sskarbb, mmoje śwwiecidełko. Nnie oddam, nnie posswolę...
Ssheloba, ppommószsz
wtorek, 14 listopada 2017, 7:52   2real4game
Nie ma szans, żeby było to wierne książkom, bo byłoby to nudne jak flaki z olejem, czyli oglądalność byłaby niewielka.

O autorze

Ninho

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Wedle zapowiedzi ma to być karta szybsza niż topowy do niedawna GeForce GTX 1080 Ti i pozwolić na komfortowe granie w 4K przy 60 fps-ach. Co w zasadzie by się zgadzało…

Komentarzy:
26

Wczoraj Parlament Europejski przegłosował przyjęcie projektu nowej dyrektywy unijnej o ochronie prawa autorskiego. Zawiera on na tyle kontrowersyjne zapisy, że w wielu miastach odbyły się protesty przeciw jego wprowadzeniu, oskarżające polityków o cenzurę internetu.

Komentarzy:
82

Czytając slogany zapowiadające najnowszą część asasyńskiej sagi, nie sposób nie uśmiechnąć się z niedowierzaniem. „Nie ma złych i dobrych wyborów”, „to będzie pełnoprawne RPG”, „antyczna Grecja będzie żyła własnym życiem” – wszystko to wyglądało bardzo pięknie na papierze. Na szczęście teraz mogę już z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że hasła te mają pokrycie w rzeczywistości.

Komentarzy:
12

Przypomnijmy sobie ewolucję jednego z najpopularniejszych MMO w historii.

Komentarzy:
16

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z