Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Wolfenstein II: The New Colossus – Poznaliśmy daty wydania DLC

Ninho poniedziałek, 13 listopada 2017, 20:33 News

Epizod Zero jest już dostępny, ale nie dla wszystkich. 

Z prologiem zapoznać mogą się bowiem póki co jedynie gracze, którzy zamówili Wolfensteina II przedpremierowo lub wykupili przepustkę sezonową. Epizod Zero wprowadza trójkę bohaterów: Josepha Stalliona, Jessikę Valiant oraz Geralda Wilkinsa. Każda z postaci otrzyma osobny odcinek. Jako pierwszy za broń chwyci Joseph, a dokładniej Gunsliger Joe, którego przygody poznamy za miesiąc – 14 grudnia. Stallion przejdzie drogę od ruin Chicago po bezmiar kosmosu. 

30 stycznia 2018 roku zagramy Jessiką w ramach The Diaries of Agent Silent Death, gdzie będziemy infiltrować nazistowski bunkier w Kalifornii. Ostatni zadebiutuje natomiast epizod Amazing Deeds of Captain Wilkins, na który przyjdzie nam poczekać aż do marca przyszłego roku. Wówczas to przeniesiemy się na Alaskę, by zdemaskować Operację Czarne Słońce.

Każdy ocinek będzie można kupić osobno, jednak będą dostępne także w ramach season passu, który kosztuje 25 €.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 14 listopada 2017, 14:54   fanboyfpsow
Ja zakupiłem Seazon passa i zagrałem już w epizod 0 i nie powiem ciekawe ą to postacie:)
wtorek, 14 listopada 2017, 0:01   SolInvictus
Hmmm... warto poczekac na GOTY :D

O autorze

Ninho

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
26

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z