Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURS[Weekend z grą Elex] Wygraj egzemplarz gry na PC [ZAKOŃCZONY]

Ghost piątek, 27 października 2017, 15:45 Konkurs
Elex
Elex

Z okazji nadchodzącej premiery nowej gry twórców Gothica dajemy Wam okazję zdobycia jednego z dwóch egzemplarzy wersji pecetowej.

W artykule o stronnictwach opisane są frakcje, jakie możecie spotkać na planecie Magalan. Z tym właśnie związany jest nasz konkurs. Wymyślcie własną. Podajcie jej nazwę, opiszcie, czym się charakteryzuje i w jaki sposób prznależność do tego stronnictwa objawiałby się w walce i eksploracji świata gry. Żeby było trudniej, wszystko to musi zmieścić się w jednym komentarzu. 

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do czwartku włącznie (19 października do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będa oni potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Osoby używające multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowane.

Dla zachęty kilka screenów z gry:


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)

Laureaci

Prawie wszystkie nadesłane zgłoszenia podobały się redakcji. Bardzo fajnie, ciekawie a niekiedy humorystycznie opisaliście różne frakcje. Ilość zgłoszeń oraz fakt, że propozycje były tak dobre, dosyć mocno utrudniły nam wybór. Musieliśmy kilka razy do nich podchodzić, aby w końcu wyłonić te, które najbardziej się nam spodobały. Choć i to przyszło po wielu dyskusjach i z trudem, bo jeszcze raz podkreślam poziom Waszych prac był bardzo wysoki. 

A oto zwycięzcy:

Tenebrae

Sybaryci-przyjaźnie nastawieni do pozostałych stronnictw, dążą do luksusowego życia w oparach elexu. Nadmierne zażywanie elexu obdarowało ich szóstym zmysłem. Zawdzięczają mu umiejętność |panowania nad zwierzętami. Bohater po wstąpieniu do Sybarytów może nauczyć się poskramiać zwierzęta i czynić z nich towarzyszy. Będą z oddaniem wspomagać bohatera w walce. W ramach eksploracji wskażą położenie skarbów, usprawnią podróż oferując grzbiet i siłę mięśni, pozyskają cenne informację wykonując misje szpiegowskie.

PolishMorpheus

Kopacze - Frakcja złożona z ludzi którzy by uchronić się przed zniszczeniami spowodowanymi przez uderzenie komety zeszli pod ziemię. Po wyjściu na powierzchnię odkryli elex i inne frakcje. Większość postanowiła, że dla bezpieczeństwa zostanie pod ziemią w ukryciu. Znaleziony elex wykorzystują do przyśpieszenia drążenia tuneli dzięki specjalnym "bombom". Dzięki tej wiedzy można się u nich nauczyć tworzyć elexowe granaty, miny i pułapki, a ich tunele zapewniają bezpieczną i szybką podróż po świecie.

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Elex" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum. 

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 27 października 2017, 16:25   Billus
Miałem nosa,że wygrają"podziemni" ale liczyłem na swoich ☺ nawet skopiowałem sobie teksty o frakcjach podziemnych z nickami.
Gratuluję zwycięzcom ale dla PolishMorpheus jakoś bardziej, jakby mi kumpel zabrał fraga
czwartek, 26 października 2017, 12:09   krystper
Poza konkursem, tylko 4fun wrzucam - "Ciecie - frakcja dla wszystkich pilnujących bram i przejść, założona przez legendarnego Thorusa. Eksperci w byciu upierdliwą zawalidrogą, opanowali do perfekcji sztukę podpierania boków i stania na słońcu. Aby do nich dołączyć wystarczy zablokować jedyne przejście do ważnego miejsca z dobrymi przedmiotami i zacząć pobierać myto, lub obijać mordy jak ktoś spróbuje się prześlizgnąć. Na wyższych poziomach oferują cieci pomocniczych i krem przeciwsłoneczny."
czwartek, 26 października 2017, 8:47   Ghost
Redakcja ma problem, bo podobają się na prawie wszystkie zgłoszenia. Naprawdę postaraliście się przy tym konkursie i teraz mamy olbrzymi problem z wybraniem tych dwóch finałowych. :)
środa, 25 października 2017, 14:18   xIscreamx
Mergan27 > Jest napisane że zwycięzcy zostaną wybrani w przeciągu 3-5 dni roboczych, czyli od pon-pt. Licząc od piątku, redakcja ma czas do końca czwartku.
środa, 25 października 2017, 13:04   Mergan27
No i kto wygrał?
czwartek, 19 października 2017, 23:41   Urizjel
Są jeszcze Przebudzeni. Wypełzli z Bunkrów na wschodzie, z tą swoją dziwną, solarną bronią i pancerzami. Podobno najstarszy z nich, Titus pamięta jeszcze czasy przed upadkiem. Nas w Tararze nie ruszają w zamian za złom i fanty sprzed lat, ale Albów i Bersekerów biją ąz miło popatrzeć. Z Klerem też na pieńku ale mniej krwawo. Ponoć o "niszczenie spuścizny Magalan" poszło, ale gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o Elex. Przecież bez Elexu ich "Arka", choć pełna dawnej wiedzy, nigdy nie wzleci ku gwiazdom.
czwartek, 19 października 2017, 23:30   SzaraTwarz
Rubaszni Komandosi-siła medytacji i zabawy. Spożywają miksturę z eleksu i bagiennego ziela z Khorinis. Walczą wręcz magnetorękawicami zasypując wrogów gradem okrutnych kuksańców, bezwzględnych szczypnięć i brutalnych smyrnięć. Rubaszny dużo trenuje, zbiera złom oraz uczy się języka ścierwomechojadów. Przyszłość frakcji właśnie komplikuje się-przez rozwinięte śmiechem brzuchy powstał odłam noszący tam nakładkę. To dramatyczny wybór-poprowadź ich we właściwym kierunku! A Ty gdzie sobie założysz nakładkę? ;)
czwartek, 19 października 2017, 23:29   SzaraTwarz
Ops nie weszło - korekta... ;)
czwartek, 19 października 2017, 23:22   dotass
W związku,że krajobraz mapy świata gry jest tak samo realny jak uderzenie magicznego meteorytu i wręcz uniwersalne jego wykorzystanie przez frakcjealegrywalne.Zgłaszam frakcj"leonardo da vicni" z lotniskiem, która ulepszy jetpacki tak by napędzały paralotnie i pojazdy do walki - skoro świat gry jest na poziomie dalszym niż rewolucja przemysłowa( super broń i elementy sugerujące prąd) to co do cholery im przeszkadza znaleźć kawałek kółka&platformy&płótna i doczepić jetpacka "mucha idi i Krwawy baron mode xD
czwartek, 19 października 2017, 23:16   Kruk7
Oceaniczni-Frakcja zamieszkująca jak sama nazwa wskazuję tereny wodne. W przeciwieństwie do innych frakcji ich sposoby rządów przypominają ustrój matriarchalny . Oceaniczni z elexu tworzą specjalne balsamy. Balsamy dają im m.in. korzyści, jakie daję elexu, ale bez efektów ubocznych lub podporządkowanie sobie "lądowych". Dzięki czemu mają manipulowania frakcjami. Ich sposób walki opiera się na utrzymaniu dystansu, stąd wykorzystują w trójzęby i włócznie. Korzystają jeszcze z sieci, by spowolnić przeciwnika.

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

THQ Nordic kupuje studio Piranha Bytes oraz prawa do marki Gothic

News
środa, 22 maja 2019

thq-nordic-kupuje-studio-piranha-bytes-oraz-prawa-do-marki-gothic Nie zapomina też o Risenie i Eleksie.

Komentarzy:
25

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W końcu docieramy do roku 2000. Nie sprawiło to, że nasza wędrówka jest mniej szalona.

Komentarzy:
14

Recenzję mógłbym równie dobrze napisać bez odpalania gry. Zapewne już domyślacie się, co to oznacza...

Komentarzy:
14

Zanim rzucimy
naszą wewnętrzną bestię 
w wir nadprzestrzeni.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z