Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PUBG: Wyciekł plan nowej mapy

Ninho środa, 13 września 2017, 14:26 News

Dziękujemy Redditowi.

Prace nad trzema nowymi mapami: pustynną, śródziemnomorską oraz arktyczną zostały ujawnione jeszcze w sierpniu, jednak nie wiedzieliśmy o nich zbyt wiele. Przynajmniej do wczoraj, gdy w plikach najnowszej aktualizacji, która pojawiła się już na serwerach testowych, jeden z użytkowników serwisu Reddit odkrył plik z minimapą terenu pustynnego. Na grafice widzimy zaznaczone lokacje i istotne punkty. Wśród naniesionych nazw można wymienić chociażby: Zombie, Wasteland, Rage czy Murderland. 


(Kliknij, aby powiększyć)

Trzeba pamiętać, że jest to nieoficjalny wyciek, a data premiery samej mapy nie jest jeszcze znana, więc wiele może się jeszcze w jej wyglądzie zmienić. W najnowszej aktualizacji, która, jak już wspominaliśmy, jest dostępna na serwerach testowych, usprawniono przede wszystkim wydajność – PUBG ma teraz lepiej działać na słabszych maszynach. Ponadto dodano do gry mgłę, jak również nowe miasto. Ekwipunek wzbogacił się natomiast o karabinek Mini-14.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 14 września 2017, 19:29   DeadlyAlpaka
Gra wciąga optymalizacja skutecznie wyciąga lel. Zwłaszcza po nowym patchu gdzie wydajnośc połowie graczy spadła o 50%
środa, 13 września 2017, 22:17   Frederiko
Nieoficjalny wyciek, bo gracze znaleźli print tej mapy w kodzie źródłowym przy okazji ostatniego patcha. Żadne ciche podsuwanie przez twórców.
środa, 13 września 2017, 16:53   losiek_bp
Nie rozumiałem fenomenu tej gry, ba ten cały hype wydawał mi się wręcz idiotyczny, do momentu kiedy zakupiłem grę i zacząłem grać. Wciąga niemiłosiernie, i z niecierpliwością oczekuję, kiedy pojawią się nowe mapki :)
środa, 13 września 2017, 15:58   Henryk_kwiatek
"Nieoficjalny wyciek", w odróżnieniu od pewnego - oficjalnego wycieku ;)
środa, 13 września 2017, 15:57   korinogaro
@UzytkownikCDA, od zawsze?
środa, 13 września 2017, 15:54   UzytkownikCDA
WYCIEKŁY! Od kiedy ciche podsuwanie rzeczy przez twórców nazywamy wyciekiem? :VV

O autorze

Ninho

Podobne newsy

PUBG: Wersja mobilna dostanie mapę szybciej od edycji na XBO...

News
środa, 16 maja 2018

pubg-wersja-mobilna-dostanie-mape-szybciej-od-edycji-na-xbo ...a pecetowa chyba zaczyna pomalutku rozumieć fenomen Fortnite’a.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z