Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

PUBG: Wyciekł plan nowej mapy

Ninho środa, 13 września 2017, 14:26 News
PC

Dziękujemy Redditowi.

Prace nad trzema nowymi mapami: pustynną, śródziemnomorską oraz arktyczną zostały ujawnione jeszcze w sierpniu, jednak nie wiedzieliśmy o nich zbyt wiele. Przynajmniej do wczoraj, gdy w plikach najnowszej aktualizacji, która pojawiła się już na serwerach testowych, jeden z użytkowników serwisu Reddit odkrył plik z minimapą terenu pustynnego. Na grafice widzimy zaznaczone lokacje i istotne punkty. Wśród naniesionych nazw można wymienić chociażby: Zombie, Wasteland, Rage czy Murderland. 


(Kliknij, aby powiększyć)

Trzeba pamiętać, że jest to nieoficjalny wyciek, a data premiery samej mapy nie jest jeszcze znana, więc wiele może się jeszcze w jej wyglądzie zmienić. W najnowszej aktualizacji, która, jak już wspominaliśmy, jest dostępna na serwerach testowych, usprawniono przede wszystkim wydajność – PUBG ma teraz lepiej działać na słabszych maszynach. Ponadto dodano do gry mgłę, jak również nowe miasto. Ekwipunek wzbogacił się natomiast o karabinek Mini-14.

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 14 września 2017, 19:29   DeadlyAlpaka
Gra wciąga optymalizacja skutecznie wyciąga lel. Zwłaszcza po nowym patchu gdzie wydajnośc połowie graczy spadła o 50%
środa, 13 września 2017, 22:17   Frederiko
Nieoficjalny wyciek, bo gracze znaleźli print tej mapy w kodzie źródłowym przy okazji ostatniego patcha. Żadne ciche podsuwanie przez twórców.
środa, 13 września 2017, 16:53   losiek_bp
Nie rozumiałem fenomenu tej gry, ba ten cały hype wydawał mi się wręcz idiotyczny, do momentu kiedy zakupiłem grę i zacząłem grać. Wciąga niemiłosiernie, i z niecierpliwością oczekuję, kiedy pojawią się nowe mapki :)
środa, 13 września 2017, 15:58   Henryk_kwiatek
"Nieoficjalny wyciek", w odróżnieniu od pewnego - oficjalnego wycieku ;)
środa, 13 września 2017, 15:57   korinogaro
@UzytkownikCDA, od zawsze?
środa, 13 września 2017, 15:54   UzytkownikCDA
WYCIEKŁY! Od kiedy ciche podsuwanie rzeczy przez twórców nazywamy wyciekiem? :VV

O autorze

Ninho

Podobne newsy

Steam: Rekordowa liczba jednocześnie zalogowanych użytkowników

News
sobota, 16 września 2017

steam-rekordowa-liczba-jednoczesnie-zalogowanych-uzytkownikow Było to możliwe w dużej mierze dzięki PUBG.

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Jeśli myślicie, że dzisiejsze przepychanki na rynku konsolowym są zacięte, to musicie sięgnąć po „Wojny konsolowe” Blake’a J. Harrisa. Obszerna lektura to karkołomna, ale udana próba przybliżenia najbardziej zaciętej rywalizacji w historii branży. Rywalizacji, z której tylko jedna strona mogła wyjść zwycięsko.

Komentarzy:
3

Jean-Marc Gueney, główny projektant gry, o tym, na czym polega "oficjalność" tytułu, co może odnaleźć w nim osoba znająca Cthulhu wyłącznie z "South Parku", i czy w tym szaleństwie jest metoda.

Komentarzy:
8

Twórcy "duchowego następcy Final Fantasy Tactics" zebrali 660 tys. dolarów, po czym... zaprzestali produkcji. Dokończą ją ludzie odpowiedzialni za gry o Barbie i Kung Fu Pandzie.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z