Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]

Ze względu na problemy techniczne związane z logowaniem na cdaction.pl tymczasowo prosimy o logowanie przez forum, a następnie odświeżenie strony www.cdaction.pl, żeby zostać zalogowanym w serwisie.

Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

SNES Mini i NES Mini wrócą do Europy w 2018 roku

Ninho wtorek, 12 września 2017, 12:22 News

Nintendo ugięło się pod presją fanów.

SNES mini zadebiutować na rynku ma 29 września i Nintendo nie zamierzało rozciągać produkcji na 2018 rok. Podobnie zresztą wyglądała sytuacja przy poprzedniej retro konsoli, NES Mini, której nakład sprzedał się bardzo szybko i nie wszyscy zainteresowani zdołali zakupić sprzęt. Na szczęście Nintendo odpowiedziało na prośby fanów i obie konsolki pojawią się na rynku ponownie w 2018 roku. 

Wprawdzie Nintendo niedawno zapowiedziało, że SNES już w 2017 roku zostanie wyprodukowany w zdecydowanie większej liczbie egzemplarzy, to przedłużenie dystrybucji na kolejne miesiące sprawi, że tym razem konsola trafi do wszystkich chętnych.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Nintendo,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 14 września 2017, 9:11   Mr.D
Tomeczek konsola już tam jest, ale nie ma głupich i oni sprzedają za ponad 500
wtorek, 12 września 2017, 23:22   rajker
a co się miało nie ugiąć ? chce zarobić to niech się ugina do potrzeb klientów , w ogóle temu nintendo i innym firmom to się w rzyci przewraca zwłaszcza jeśli chodzi o ceny liczbę egzemplarzy itd, chyba czas najwyższy przypomnieć że "klient nasz pan" i to jest KLIENT a nie FAN i klienta należy obsługiwać jak najlepiej i jak najtaniej a jak nie to niech nintendo spada na drzewo banany prostować i doić kanarki oraz bankrutować
wtorek, 12 września 2017, 23:15   Tomeczek
Mr.D - Radziłbym ci zrezygnować bo to po prostu czysty wyzysk. Obserwuj sklep Konsoleigry, przed premierą ruszy tam pre-order za 389zł. Zawsze to mniej niż 600.
wtorek, 12 września 2017, 20:26   Meno
Wolę pegazusa za 20 zł :P
wtorek, 12 września 2017, 15:28   Mr.D
Czyli co, mam rezygnować z zamówienia za fantastyczną cenę 600zł + wysyłka (bo już przy takiej cenie za free się nie da wysłać).
wtorek, 12 września 2017, 13:20   Red9
Może się uda dorwać zanim Janusze wszystko wykupią.
wtorek, 12 września 2017, 13:01   stix255
Mniam :)

O autorze

Ninho

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Nareszcie (pod)stołeczny festiwal popkultury stał się godny swojej nazwy. Połączone imprezy Warsaw Comic Con, Good Game Expo i Warsaw Book Show wprost pękały od atrakcji dla fanów gier, seriali i komiksów.

Komentarzy:
4

Dekadę Marvel Cinematic Universe uczczono imprezą, na którą zaproszono niemal wszystkich liczących się biesiadników. Recenzję ich pląsów mógłbym zamknąć w trzech znakach tekstu: „meh”.

Komentarzy:
52

99% banowanych użytkowników PUBG-a to Chińczycy. Fortnite też będzie musiał zmierzyć się z plagą oszustw, ale zdecydowanie ma o co walczyć.

Komentarzy:
2

Dobre pytanie, wszak nie widzieliśmy się od dwóch lat z okładem! Tymczasem – wbrew obiegowej opinii – u Far Cry’a wydarzyło się w tym czasie sporo.

Komentarzy:
28

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z