Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITGTA V: Aktualizacja wprowadzi dynamicznie zmieniające się wyścigi à la The Crew 2

DavyStrange niedziela, 27 sierpnia 2017, 14:25 News

W GTA Online też będzie można wymienić motorówkę na aeroplan w trakcie wyścigu.

Rockstar zapowiedział, że jesienią do jego gry trafi nowy tryb zabawy nazwany Transform Race. Będzie on wymagał od graczy umiejętności kierowania różnego rodzaju pojazdów, ponieważ trasy poprowadzą nas przez ląd, wody i przestworza – i to wszystko w pojedyńczym wyścigu. Każda z nich zawierać ma specjalne checkpointy, których zaliczenie zmieni nasz środek lokomocji na inny, odpowiadający wyzwaniom następnego odcinka trasy.

Bliźniaczo podobne rozwiązanie znajdziemy w nadchodzącym The Crew 2, który w akcji możecie zobaczyć na tym gameplayu. W ścigałce Ubisoftu jednak pojazdy będzie można zmieniać nawet podczas swobodnej rozgrywki.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 10:41   KoichiSan
Wydaje mi się, że Sonic All-Star Racing Transformed jest bardziej źródłem pomysłu aniżeli The Crew 2. Sam system jest 1:1 jak ten z Sonica.
niedziela, 27 sierpnia 2017, 17:33   keksxd
@RadoxX - Racja, o tym samym pomyślałem. Ale byłem pewny że takie coś jest już w GTA Olnine, pamiętam że swego czasu W becie MTA SA bawiłem się przy tym przednio, a kreatywność maperów nie miała granic
niedziela, 27 sierpnia 2017, 16:53   RadoxX
Przecież takie coś było już w San Andreas w MTA.
niedziela, 27 sierpnia 2017, 14:38   jarol2000
A to już tego nie ma ?
niedziela, 27 sierpnia 2017, 14:33   princefan
Cieszy, że ewolucja dobrze wykorzystanego pomysłu z Sonic Transformed (bo jeśli byle scigalka z Soniciem zbiera dobre oceny, to musi być coś na rzeczy, a nie wątpię, że była inspiracją) pojawia się w innych grach.

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

Pakistański polityk pomylił filmik z GTA V z prawdziwym życiem

News
środa, 10 lipca 2019

pakistanski-polityk-pomylil-filmik-z-gta-v-z-prawdziwym-zyciem Czyżby gra była tak fotorealistyczna, czy po prostu politycy nie grają w GTA?

Komentarzy:
5

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
23

40 lat temu frachtowiec kosmiczny USCSS Nostromo otrzymał sygnał pochodzący z księżyca o oznaczeniu kodowym LV-426. Komputer pokładowy, nazywany Matką, wybudził załogę, która zdecydowała się sprawdzić sygnał...

Komentarzy:
6

Zmarł ponad pół wieku temu. Był żołnierzem i dezerterem, głosem pokolenia i ucieleśnieniem rebelii. Duszą Night City. Zapłacił za to słuszną cenę.

Komentarzy:
9

Zarząd CD Projektu miał przez chwilę aż dwadzieścia dwa miliardy powodów do radości.

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z