Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITGTA V: Aktualizacja wprowadzi dynamicznie zmieniające się wyścigi à la The Crew 2

DavyStrange niedziela, 27 sierpnia 2017, 14:25 News

W GTA Online też będzie można wymienić motorówkę na aeroplan w trakcie wyścigu.

Rockstar zapowiedział, że jesienią do jego gry trafi nowy tryb zabawy nazwany Transform Race. Będzie on wymagał od graczy umiejętności kierowania różnego rodzaju pojazdów, ponieważ trasy poprowadzą nas przez ląd, wody i przestworza – i to wszystko w pojedyńczym wyścigu. Każda z nich zawierać ma specjalne checkpointy, których zaliczenie zmieni nasz środek lokomocji na inny, odpowiadający wyzwaniom następnego odcinka trasy.

Bliźniaczo podobne rozwiązanie znajdziemy w nadchodzącym The Crew 2, który w akcji możecie zobaczyć na tym gameplayu. W ścigałce Ubisoftu jednak pojazdy będzie można zmieniać nawet podczas swobodnej rozgrywki.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 10:41   KoichiSan
Wydaje mi się, że Sonic All-Star Racing Transformed jest bardziej źródłem pomysłu aniżeli The Crew 2. Sam system jest 1:1 jak ten z Sonica.
niedziela, 27 sierpnia 2017, 17:33   keksxd
@RadoxX - Racja, o tym samym pomyślałem. Ale byłem pewny że takie coś jest już w GTA Olnine, pamiętam że swego czasu W becie MTA SA bawiłem się przy tym przednio, a kreatywność maperów nie miała granic
niedziela, 27 sierpnia 2017, 16:53   RadoxX
Przecież takie coś było już w San Andreas w MTA.
niedziela, 27 sierpnia 2017, 14:38   jarol2000
A to już tego nie ma ?
niedziela, 27 sierpnia 2017, 14:33   princefan
Cieszy, że ewolucja dobrze wykorzystanego pomysłu z Sonic Transformed (bo jeśli byle scigalka z Soniciem zbiera dobre oceny, to musi być coś na rzeczy, a nie wątpię, że była inspiracją) pojawia się w innych grach.

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

Take-Two zarabia na GTA Online i Red Dead Online krocie

News
wtorek, 6 sierpnia 2019

take-two-zarabia-na-gta-online-i-red-dead-online-krocie Chociaż seria NBA 2K nie pozostaje w tyle. Ba, nawet poczciwa Cywilizacja przynosi firmie fortunę!

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Rozmawiamy Jesperem Kydem, wielokrotnie nagradzanym kompozytorem muzyki do gier i filmowej.

Komentarzy:
8

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
2

W programie na ten tydzień znalazły się dwa tytuły krótkometrażowe i jeden zdecydowanie nieprzeznaczony dla tych, którzy mają mało czasu. Ale ponoć wart każdej godziny.

Komentarzy:
9

To historia bardzo inteligentnego i zdolnego człowieka, który w trzy lata zdobył i stracił fortunę. To opowieść o człowieku, który w latach 80. XX wieku wprowadził komputer pod strzechy, a dziś nie ma i nie chce mieć komputera.

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z