Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age – Nie jeden, lecz dwa zwiastuny na premierę [WIDEO]

Cross czwartek, 13 lipca 2017, 11:48 News
PS2

Tak, wiem, przypomina ci to "Gwiezdne wojny".

Kłamałbym, gdybym stwierdził, że Final Fantasy XII nie ugina się pod ciężarem własnych ambicji, ale o której grze z serii nie można tego powiedzieć? Ważne, że nad "dwunastką" pracowały najtęższe umysły w Square, od Yasumiego Matsuno (twórca Final Fantasy Tactics i Vagrant Story) po Hiroyukiego Ito (projektant słynnego systemu walki Active Time Battle), a wydany właśnie remaster znakomicie odświeża oryginał. Autosave, krótsze loadingi, tryb wyzwań, ciekawie zrekonstruowany system klas, możliwość czterokrotnego przyspieszenia walk, zremasterowany soundtrack – czego można jeszcze sobie życzyć? Żeby ktoś mocno przerobił trzeci akt fabuły?

Final Fantasy XII: The Zodiac Age jest już dostępne na PS4.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
1

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z