Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWild West Online na pierwszym gameplayu [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 10 lipca 2017, 18:39 News
PC

Można rzucić okiem między innymi na system walki gry, która ma zastąpić pecetowcom Red Dead Redemption.

Wild West Online zaistniało w powszechnej świadomości po tym, gdy okazało się, że ujawniony na GTAForums obrazek, który według części osób miał być pierwszym screenem z Red Dead Redemption 2, w istocie przedstawia całkowicie inny projekt, czyli właśnie omawiane MMO na Dzikim Zachodzie. Twórcy udostępnili w sieci filmik przedstawiający pokrótce podstawowe elementy gry. Widać na nim między innymi wstępny zarys edytora postaci oraz systemu walki. Ciekawostką jest fakt, że dostępne w świecie gry gazety mają odnosić się do podejmowanych przez graczy akcji, a także przemycać informacje na temat trwających eventów. Materiał porusza też kwestię prawa i kar wynikających z jego łamania. Każdy gracz będzie musiał troszczyć się o wskaźnik reputacji – jej drastyczny spadek oznacza umieszczenie na liście poszukiwanych, a zatem wystawienie się na ostrzał łowców nagród. Warto jednak zaznaczyć, że brak świadków oznacza brak przestępstwa.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 13 lipca 2017, 9:07   Skymar
Pomysł wygląda ciekawie, na pewno będę obserwować.
wtorek, 11 lipca 2017, 23:48   Lex3er
Nie wiem czy wszystkie westerny wyglądają tak samo, ale miasteczko na początku strasznie skojarzyło mi się z Westworld. Swoją drogą teraz ten motyw będzie mnie prześladować, bo serial jak ulał pasuje do jednej wielkiej gry mmo :D
wtorek, 11 lipca 2017, 23:38   Geralt10
Radzę się trzymać z daleka od tej gry i wszystkiego co jakkolwiek jest powiązane z Siergiejem Titowem.
wtorek, 11 lipca 2017, 23:06   arisa321
Wizualnie gra wygląda całkiem spoko, ale te animacje to takie drewno przy Red Dead Redemption, że ciężko na to patrzeć. Poza tym gra jest na silniku WarZ, a cały kod źródłowy WarZ trafił kiedyś do sieci, przez co Wild West Online jest narażone na wysyp wszelkich cheatów/hacków.
wtorek, 11 lipca 2017, 13:02   noirmistig
Wygląda super :D Mają jeszcze trochę pracy przed sobą, ale jest bardzo fajnie. Nie podobają mi się podpisy po nacelowaniu na przeciwnika, ale generalnie jest nieźle :D
wtorek, 11 lipca 2017, 12:56   arturdzie
@Kerath Nie, tylko silnik graficzny.
@Hierof Twórcy gdzieś pisali, że silnik od WarZ lepiej się nadawał do robienia MMO.
wtorek, 11 lipca 2017, 11:59   sal371
Mnie to przypomina trochę APB tylko, że w klimatach westernu. Pewnie tak samo skończy. Obym się jednak mylił.
wtorek, 11 lipca 2017, 10:21   Hierof
@Wojtasss
Wiem czym było WarZ, sam w to grałem. A to nie są ci sami twórcy, bo twórcy WWO konsultują się z twórcami WarZ i tylko dlatego, że korzystają z ich silnika. Czemu? Pojęcia nie mam, unity byłoby lepsze :P Tak jak pisze arturdzie, złe nastawienie early accessów nie jest przez WarZ, tylko DayZ, Rusta, itp. Poza tym co ma early access do WWO? Ta gra wychodzi od razu w finalnej wersji, omija ją tkwienie w sklepie steama przez pięć lat.
wtorek, 11 lipca 2017, 6:53   Kerath
To jest od tych kołków co "zrobili" WarZ? Nie miałem pojęcia, dobrze wiedzieć. Unikać za wszelką cenę w takim razie.
wtorek, 11 lipca 2017, 0:30   arturdzie
@Wojtasss Po pierwsze WarZ nie było w early access, a nawet jeszcze nie istniał. Po drugie gracze niby nienawidzę early access a dalej kupują niedokończone gry. Po trzecie, tak jak napisał Hierof, Sergey Titov nie bierze udziału w tworzeniu tej gry. Jego nazwisko się pojawiło, bo gra jest robiona na jego silniku.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Wild West Online wcale a wcale nie udaje Red Dead Redemption 2 [WIDEO]

News
piątek, 27 kwietnia 2018

wild-west-online-wcale-a-wcale-nie-udaje-red-dead-redemption-2wideo Zagrajmy we „wskaż 10 różnic”. Przy okazji: znamy datę premiery.

Komentarzy:
9

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z