Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITDomniemany screen z Red Dead Redemption 2 pochodzi z westernowego MMO [GALERIA]

CormaC piątek, 12 maja 2017, 9:08 News
PC

I nie był to najpewniej żaden wyciek, lecz cwany marketing obliczony na wypromowanie się dzięki zainteresowaniu grą Rockstara – w końcu jaki serwis nie zechce teraz wyprostować tematu zagadkowego screena?

Przypomnijmy: na GTAForums pojawił się tajemniczy obrazek, w którym ludzie dopatrywali się pierwszego RDR-owego screenshota z rozgrywki. Jak sie okazało, pochodzi on z innej produkcji – osadzonego w klimatach Dzikiego Zachodu pecetowego MMO Wild West Online. Podobieństwo do znakomitej gry Rockstara jest nie tyle nieprzypadkowe, co całkowicie zamierzone, z czym twórcy zresztą niespecjalnie się kryją. Nowo powstałe studio 612 Games postanowiło dać pecetowym graczom to, czego odmawiaja im twórcy Red Dead Redemption – western osadzony w otwartym świecie. Jak tłumaczy Stephen Bugaj, wiceprezes firmy DJ2, czyli wydawcy, pod skrzydłami którego działa 612 Games:

Są odbiorcy takich gier, którzy nie dostawali ich na PC. Chcieliśmy więc stworzyć wielki, otwarty świat Dzikiego Zachodu, w którym ludzie naprawdę mogliby żyć jak w najlepszych MMO.

Wild West Online nie będzie jednak zwyczajną zrzynką z trybu sieciowego Red Dead Redemption. Oczywiście będzie można po prostu bawić się w szeryfów i bandytów, ale da się również prowadzić farmę lub szukać złota, by następnie zasilić gospodarkę wirtualnego świata swoimi towarami. Spodziewać się też możemy systemu reputacji piętnującego graczy popełniających przestepstwa (i wynagradzającego tych, którzy dorwą kryminalistów – nie będzie stróżów prawa sterowanych przez AI), możliwości organizowania się w gangi czy okazji do rozegrania partyjki pokera w saloonie. Jeszcze w tym miesiącu ma rozpocząć się zbiórka na Kickstarterze, gdzie twórcy poproszą o 250 tys. dolarów, wyznaczając też rzecz jasna dodatkowe progi.


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)

WIĘCEJ SCREENÓW ZNAJDZIESZ NA NASTĘPNEJ STRONIE

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 13 maja 2017, 8:41   Shleizer
Czy tylko mnie opis przypomina APB (All Points Bulletin)?
piątek, 12 maja 2017, 20:22   Yuan
Jak to mówią... ads are getting smarter
piątek, 12 maja 2017, 16:45   TheFrediPL
Chętnie zagram.
piątek, 12 maja 2017, 16:37   Uplink
@Rickerto - nie, to raczej patrzenie sobie nawzajem na ręce baaardzo uważnie (by nie użyć sformułowania "szpiegowanie", jak w sekrecie dowiedziałeś się że jakiś inny duży gracz zainteresował się Dzikim Zachodem to nie pozwolisz przecież żeby tylko on czerpał z tego forsę) i korzystanie z tak samo myślących ekip "wyroczni" przewidujących na co jest popyt wśród konsumentów.
piątek, 12 maja 2017, 16:37   VampirX4
MMO? Wspaniale! Open PvP? Nie, dziękuję. EVE online, gdzie wszystko będzie w null-secu. I właśnie dlatego, ta gra nie odniesie sukcesu. Żadna nowa gra z open PvP nie odniosła sukcesu. Areny? Wybrane obszary? Tak. Ale nie open PvP.
Tym bardziej mi żal, bo wygląda pięknie i brakowało mi mmog w tym klimacie.
Baju
piątek, 12 maja 2017, 16:32   Keddav
Rickerto - Strzelają w 'trendy'. Za jakiś czas wróci bardzo duże zainteresowanie post apo typu Stalker i zaczną znowu wychodzić jakieś mmo typu sZone, filmy (nie wiem w jakim stanie aktualnie jest Survarium).
piątek, 12 maja 2017, 14:12   Rickerto
A z drugiej strony, czyżby developerzy mieli tajną lożę, na której umawiają się jaki element popkultury będą obecnie eksplorować? Najpierw IIWŚ, potem post-apo, zombie, potem nagle przerzucenie się na współczesność, teraz dziki zachód (RDR 2, domniemany Far Cry...). A może to tylko taki przypadek związany z nagromadzeniem newsów?
piątek, 12 maja 2017, 14:01   Rickerto
Westworld
piątek, 12 maja 2017, 13:17   lastmanstanding
ja tam nawet złotówki w gta v nie wydałem, a mam dostęp do wszystkiego
piątek, 12 maja 2017, 13:16   DETHKARZ
mmo? Nope...

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik
sekretarz redakcji CD-Action, redaktor prowadzący cdaction.pl

Podobne newsy

Wild West Online wcale a wcale nie udaje Red Dead Redemption 2 [WIDEO]

News
piątek, 27 kwietnia 2018

wild-west-online-wcale-a-wcale-nie-udaje-red-dead-redemption-2wideo Zagrajmy we „wskaż 10 różnic”. Przy okazji: znamy datę premiery.

Komentarzy:
9

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Od paru dni siedzę w Wielkiej Brytanii, korzystając z ostatnich chwil przed Brexitem. Nie miałam w zeszłym tygodniu czasu na wielogodzinne posiadówy z laptopem na kolanach, więc dziś garść krótkich produkcji na kilka gryzów.

Komentarzy:
4

Ta konsolka to taki komputerowy odpowiednik Fiata 126p. Małe to i przestarzałe – ale kiedyś bardzo w Polsce popularne i do dziś szczerze kochane przez posiadaczy. A do tego wiąże się z nią dość ciekawa historia.

Komentarzy:
9

Mieszczący się we Wrocławiu polski oddział MSI zaprosił nas do siebie na wystrzałową – dosłownie! – premierę swojego laptopa. Dowiedzieliśmy się tam kilku rzeczy. Po pierwsze: wciąż istnieją laptopy ważące ponad 4 kg. Po drugie: laptopa da się stabilnie podkręcić do 5 GHz. A po trzecie – pacyfiści, jak się okazuje, strzelają lepiej od niejednego weterana.

Komentarzy:
6

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z