Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Heroes of the Storm: Probiusz już dostępny, Cho´Gall ponownie do zdobycia za darmo

Bastian środa, 15 marca 2017, 10:08 News
PC

Wraz z nadejściem nowego bohatera zakończył się sezon trzeci, a także pojawiły się lekkie zmiany w mapach, nerfy, buffy postaci... i o wiele więcej.

Dzięki akutalizacji 24.0 do Nexusa przybył Probiusz, nowy bohater z uniwersum StarCrafta. To specjalista, który potrafi czyścić grupy minionów dosłownie w ułamku sekundy. Więcej o ciekawskim próbniku dowiecie się TUTAJ.

Ucieszą się ci, którzy nie zdążyli mniej więcej rok temu zdobyć Cho'Galla – wystarczy wygrać dwa mecze jako Cho'Gall z osobą, która już tego bohatera posiada, a ten odblokuje się nam za darmo i dziesięć tysięcy sztuk złota pozostanie w portfelu.

Poza tym czeka na nas kilka nowych skórek i wierzchowców, koniec trzeciego sezonu rankingowego (jeśli się zalogujecie do gry, otrzymacie złoto, portrety oraz wierzchowce w zależności od wysokości rangi) i start czwartego.

Twórcy standardowo wprowadzają zmiany w statystykach bohaterów (dostało się Varianowi czy Kerrigan, znacznie wzmocniono Raynora, a Arthas doczekał się przeprojektowania talentów) oraz w mapach (np. Podniebna Świątynia straciła kilka krzaczków).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Bastian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z