Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Overwatch: Aktualizacja z wyszukiwarką serwerów [WIDEO]

Bastian środa, 1 marca 2017, 18:14 News

Patch 1.8 niesie też spore zmiany u kilku bohaterów – nerfy i zmiany najbardziej odczuli Bastion oraz Wieprzu.

Blizzard dał nam w końcu możliwość wyszukiwania gier jak za starych dobrych czasów, nic więc nie stoi na przeszkodzie, by pozwolić sobie na maraton choćby takiego King’s Row. A jeśli chcielibyśmy stworzyć własną rozgrywkę, to zmodyfikować można dosłownie wszystko, od skuteczności umiejętności bohaterów po długość ich cooldownów. Szukajkę znajdziecie w trybie Salonu Gier. Prezentuje ją poniższy filmik.

Dużych zmian doczekał się przede wszystkim nienawidzony i jednocześnie uwielbiany przez wszystkich Bastion. Twórcy chcą, by gracze więcej bawili się w trybie zwiadowcy. Teraz robot może naprawiać się podczas biegu oraz ma większy magazynek. Tryb wartownika dostał nieco po głowie – rozrzut pocisków jest większy, a działko nie zadaje już obrażeń krytycznych. Zabrano też dodatkowy pancerz, który otrzymywaliśmy podczas odpalania ulta. W ramach pocieszenia powiększono magazynek o sto pestek, skrócono czas „rozkładania się” o pół sekundy i sprezentowano Bastionowi stałe +25% do pancerza (nie dotyczy to trybu zwiadowcy).

Po najnowszej aktualizacji Wieprzu nie będzie już tak skutecznie wojował hakiem – zmniejszono hitboksy, zwiększono cooldown o 2 sekundy, przyciągnięty bohater znajduje się o półtora metra dalej od Wieprza, a tankowie mają o wiele większą szansę na przeżycie po przyciągnięciu.

Twórcy potraktowali również delikatnymi zmianami kilku innych bohaterów. Modyfikacji doczekały się też mapy, a przede wszystkim respawn – np. jeśli podczas obrony punktu atakujący będą mieli przewagę liczebną, to czas odrodzenia obrońców nieco się wydłuży (do pewnego maksymalnego poziomu). Skróci to dłużące się niekiedy walki o punkt i sprawi, że rozgrywki zyskają na dynamizmie, a przede wszystkim – będą zabierać mniej czasu.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Blizzard, FPS, Blizzard Entertainment, dystrybucja cyfrowa, Activision Blizzard,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 2 marca 2017, 12:37   kolosmenus
Zapomnieliście dodać, że Wieprzu ma też teraz 20% mniejszy rozrzut. Teraz nawet nie musi używać hooka żeby one-shotować wszystkie postacie.
czwartek, 2 marca 2017, 8:16   rumbur
Jak mogli znowu znerfić świnkę ? Co im przeszkadza wieprzuś ? Następny razem całkiem usuną tą postać...
czwartek, 2 marca 2017, 5:49   sebogothic
Bastion rządzi! :D
środa, 1 marca 2017, 23:40   bali09
@Grycan Przecież w wyszukiwarce serwerów sobie wybierasz tajemniczy pojedynek 1vs1 lub go sam tworzysz i Ci praktycznie od razu kogoś dopasowuje ;)
środa, 1 marca 2017, 23:16   Grycan
Bardziej niż zmiany w postaciach zmartwiło mnie to, że zniknął mój ulubiony tryb 1v1. :( Ostatnimi czasy grałem głównie tam.
środa, 1 marca 2017, 21:10   rogier66
Ogólnie fajna łatka, dużo dobrych zmian, ale bastion zbuffowany za bardzo, od razu widać, że będzie must-pickiem. No i oby zmiany z czasem respawnu nie zamieniły wiecznej obrony w błyskawiczne przejmowanie.
środa, 1 marca 2017, 21:02   rogier66
Jeśli nie wiesz o czym piszesz, daj po prostu linka do zmian. Bastion może się nie dość że leczyć w biegu, to leczenie nie jest już przerywane przy dostawaniu dmg'a na twarz. Dodatkowo to nie +25% pancerza, tylko 35% redukcji obrażeń w czołgu i wieżyczce. Wieprzowi nie zmniejszono hitboxów, tylko zmniejszono rozrzut o 20%. Nie tankowie zyskują na jego zmianach(choć już Zarya'i nigdy nie będzie miał na strzała po haku), a smuklejsi(np. Ana) i ze zdolnościami do ucieczki(mei, reaper,itp.)
środa, 1 marca 2017, 19:44   cali
Quake V to nie będzie cukierkowate jak Overwatch czy sterylny Unreal Tournament (pierwsze testy)
środa, 1 marca 2017, 18:24   Jackdaw
Jak usłyszałem o Bastionie to się zmartwiłem nieco bo jest to jedna z moich ulubionych i najbardziej ekscytujących postaci. Ale widzę, że ulepszyli mu zwiad do takiego stopnia, że może być nawet fajnie. Gdy czytałem o zwiększeniu rozrzutu podczas okopywania się to pomyślałem 'hmm, bardzo uczciwie, bo rozrzut wtedy praktycznie nie istniał więc można było z dużego dystansu ubijać. Zabrali krytyki - szkoda, zabolało. Odjęli pancerz od ulta, - jeszcze bardziej, ale dodali go podczas ostrzeliwania więc jest cacy

O autorze

Bastian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z