Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HyperX: Liczne atrakcje dla graczy na Intel Extreme Masters 2017

Art. sponsorowany środa, 1 marca 2017, 14:52 Artykuł sponsorowany

Na stoisku HyperX oprócz turniejów i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami na odwiedzających czekać będą polscy i zagraniczni gracze oraz najnowsze urządzenia producenta.

Jedną z atrakcji będą spotkania z profesjonalnymi zawodnikami ze sponsorowanych przez HyperX drużyn e-sportowych (goście zagraniczni to Hotted, Koolein, Marcella) czy znanymi polskimi graczami i influencerami, z którymi marka współpracuje, m.in.: Lotharem (G2 Esports), Łosiem, Bungo21, Yuuhi, Veneeą, BandiTem czy Brunecią. To niepowtarzalna okazja do zrobienia sobie z nimi pamiątkowego zdjęcia, otrzymania autografów, zadania kilku pytań czy nawet zmierzenia się w wirtualnym pojedynku. Co więcej, na stoisku czekać będą strefa VR oraz specjalnie przygotowana strefa streamu, z której wspomniani wyżej goście będą prowadzić transmisje live na swoich kanałach.

Każdy z odwiedzających będzie miał szansę zdobyć atrakcyjne nagrody podczas turniejów, konkursów i innych aktywności organizowanych przez cały okres trwania Intel Extreme Masters na stoisku HyperX.

HyperX zadbał by zaspokoić także prawdziwych entuzjastów wydajności i fanów moddingu. Ekipa Unique Customs zaprezentuje 5 niesamowitych zestawów, do których budowy wykorzystała podzespoły marki HyperX. Jest to grupa sześciu moderów, którzy postanowili połączyć swoje doświadczenie i pasje, aby tworzyć niepowtarzalne projekty. Wśród prac znajdzie się komputer bez kabli czy w pełni autorska obudowa.

Wszyscy odwiedzający stoisko będą mogli zapoznać się i samodzielnie sprawdzić oficjalne peryferia Intel Extreme Masters, czyli słuchawki HyperX Cloud, Cloud II, Cloud Revolver oraz klawiatury Alloy FPS, a także pamięci RAM i dyski SSD. W samej strefie będą również dostępne najnowsze urządzenia dla graczy, które jeszcze w tym roku pojawią się w sprzedaży.

Dodatkowo producent we współpracy ze sklepem Komputronik przygotował strefę sprzedaży, w której uczestnicy imprezy będą mogli nabyć produkty marki HyperX w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: IEM,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 1 marca 2017, 15:42   cali
Do podkręcania jak najbardziej, dla innych już nie choćby brak szybki. Przypadkowe dotknięcie i po zabawie.

O autorze

Art. sponsorowany

Podobne newsy

IEM Katowice: Organizatorzy uspokajają, przebiegowi imprezy nie zagraża koronawirus

News
środa, 26 lutego 2020

iem-katowice-organizatorzy-uspokajaja-przebiegowi-imprezy-nie-zagraza-koronawirus Wycofanie się Intela ze strefy wystawowej jest zaś związane z „globalną polityką firmy”.

Komentarzy:
6

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z