Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITLucasfilm nie odtworzy cyfrowo Carrie Fisher

Papkin niedziela, 15 stycznia 2017, 14:41 Film, serial, animacja

Studio zabrało głos w sprawie plotek.

Pod koniec grudnia w wieku zaledwie 60 lat odeszła Carrie Fisher. Po pogrzebie aktorki (a także jej matki, zmarłej kilka dni później Debbie Reynolds), licznych hołdach i dowodach admiracji (złożonych, a jakże, również przez graczy) w sieci pojawiło się fundamentalne pytanie: co dalej z postacią księżniczki Lei/generał Organy?

Wiadomo, że przedstawiciele Disneya odbyli rozmowy ze spadkobiercami aktorki. Tymczasem Lucasfilm w obliczu licznych pytań i wątpliwości wyrażanych przez fanów marki oświadczył, co następuje:

W normalnych okolicznościach nie reagujemy na spekulacje fanów czy prasy, ale na jedną z plotek musimy odpowiedzieć. Chcemy zapewnić, że Lucasfilm nie ma planów, by cyfrowo odtworzyć wykonania Carrie Fisher jako Księżniczki lub Generał Lei Organy.

...czytamy w oficjalnej odezwie studia.

Carrie Fisher była, jest i zawsze będzie częścią rodziny Lucasfilm. Była naszą księżniczką, naszym generałem i co najważniejsze, naszą przyjaciółką. Wciąż cierpimy z powodu jej straty. Będziemy pielęgnować wspomnienia o niej i jej spuściznę i zawsze podchodzić z szacunkiem do wszystkiego, co dała Gwiezdnym Wojnom.

Oznacza to, że wytwórnia nie "przywróci do życia" aktorki tak, jak zrobiła to z nieodżałowanym Peterem Cushingiem, którego wizerunek pojawił się w niedawnym "Łotrze 1". Pamiętajmy zresztą, że przed śmiercią Carrie Fisher zdążyła nagrać wszystkie zaplanowane dla niej sceny do Epizodu VIII. Będzie to ostatni film z jej udziałem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 17 stycznia 2017, 12:17   tupolew519
Jaka szkoda.
poniedziałek, 16 stycznia 2017, 13:58   GolecWTF
Problem z CGI w Rogue One był taki, że chyba za bardzo chcieli się pochwalić jak dobrze im to wyszło. Mogli dać Tarkina na chwilkę, albo nawet nie pokazywać jego twarzy, a nie bawić się w całe sceny z jego twarzą w roli głównej. Trochę zabiło mi to magię filmu, który mimo to był dobry. Powróciła nadzieja po dennej Pobudce Mocy.
poniedziałek, 16 stycznia 2017, 10:32   Michalius
@Yakito również uważam, że było dobrze zrobione, i cieszyłem się z każdej sceny w której był.
poniedziałek, 16 stycznia 2017, 7:49   Pointer669
@Yakito ja też nie zwróciłem uwagi na to totalnie.
niedziela, 15 stycznia 2017, 23:36   Add3k
To prawda, mnie też rozpraszał plastikowy człowiek
niedziela, 15 stycznia 2017, 23:25   Dr4g0nCh1ld96
Część postaci mimo użycia komputerów wygląda świetnie moim zdaniem.
niedziela, 15 stycznia 2017, 20:52   Kwad_rat
@Shaddon Tak trochę. Był blisko, ale wciąż to wygląda jak kreskówka, a nie prawdziwy człowiek. Nie wygląda jeszcze realistycznie. Close, but no cigar.
niedziela, 15 stycznia 2017, 19:14   Shaddon
@Yakito
Że niby ten komputerowy Tarkin wyglądał źle? Ty tak na serio?

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z