Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Torment: Tides of Numenera – Interaktywny zwiastun [WIDEO]

Papkin piątek, 13 stycznia 2017, 12:24 News
pc

Nowy zwiastun każe wam wybierać.

Techland Publishing (przypomnijmy – światowy wydawca tytułu) opublikował trailer, który uwypukla wagę podejmowanych w grze wyborów oraz ich potencjalne konsekwencje. Narracji kilkunastominutowej sekwencji, skądinąd znanej z bety, podjął się Colin McComb (Planescape: Torment, Fallout 2).

Torment ukaże się (w kilku różnych wydaniach) już 28 lutego, a w jego polskiej wersji usłyszymy Piotra Fronczewskiego, Andrzeja Blumenfelda i Aleksandrę Szwed. Jeżeli chcecie przygotować się do gry zawczasu, polecamy obejrzenie zwiastunów skupionych na numenerowych profesjach. Pod tym adresem obejrzycie, jak w świecie gry radzą sobie lokalne złodziejaszki (Szelmy), tutaj zapoznacie się z wojownikami (Glewie), a tym materiałem postarają się Was skusić magowie (Nano).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 14 stycznia 2017, 2:37   Celdur
Jaram się!
piątek, 13 stycznia 2017, 23:20   Silvaren
@mbwrobel
Gdzie masz takie wybory w Wiedźminie 3? Każdy quest wiedzie z punktu A do punktu B i na końcu dokonujesz wyboru jednej z dwóch opcji - które często ograniczają się do bycia bezwzględnym lub nie. Ten krótki sidequest z Tides of Numenera ma aż siedem rezultatów i może przebiegać różnie, a za każdym z wyborów stoi konkretna motywacja, która kształtuje charakter postaci, na który NPC w świecie reagują - co otwiera bądź zamyka dostępne questy, interakcje itd.
piątek, 13 stycznia 2017, 21:15   tupolew519
O to już niedługo.
piątek, 13 stycznia 2017, 20:22   PeaCross
@VampirX4 Dokładnie :D Planescape Torment najlepszym RPG!
piątek, 13 stycznia 2017, 20:02   VampirX4
@mbwrobel
Po Planescape tego typu wyboru wrażenia nie robią, ale cieszę się niezmiernie, że twórcy Wiedźmina poszli w tę stronę.
piątek, 13 stycznia 2017, 17:36   SolInvictus
Swietny pomysl. A ilosc opcji rozwoju wydarzen jest na prawde imponujaca. Jednak w praktyce wartosc owych okresli wielkosc ich konsekwencji.
piątek, 13 stycznia 2017, 12:58   dirnis
czuje że to będzie cudowna gra <3
piątek, 13 stycznia 2017, 12:29   RazorR
Najfajniejszy trailer, w jaki miałem okazję "grać" :D.

O autorze

Mateusz 'Papkin' Witczak
Mateusz 'Papkin' Witczak
redaktor
Lew z północy, rotmistrz sławny i kawaler, charakterologiczny Guybrush Threepwood. W grach szuka ekstatycznych uniesień, ale zazwyczaj wpada w pretensjonalną kloakę. Miłośnik Orwella i Burroughsa, prywatnie: Ojciec Chrzestny i terapeuta Crossa. Grał go Roman Polański.

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z