Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Heroes of the Storm: Zul´jin już jest

Cursian czwartek, 5 stycznia 2017, 11:55 News
PC
HotS - Zul'jin
HotS - Zul'jin

Tym razem pomści się sam.

Wódz leśnych trolli ze szczepu Amani wkroczył dziś do Nexusa. To kolejny dystansowy zabójca, który stawia na siłę ataku podstawowego. Z tłumu wyróżnia go fakt, że jego obrażenia rosną wraz ze spadającym zdrowiem – im bliżej jest śmierci, tym większą rzeź sprawia wrogom. Na pierwszy rzut oka (rozegrałem przeciw niemu kilka partyjek) wydaje się średnio skuteczny. Fakt, że w chaotycznych warunkach szybkiego meczu potrafi napsuć sporo krwi, bo gracze nie nauczyli się jeszcze skupiać na nim ataków, ale ogarnięta ekipa powinna szybko położyć go na łopatki, bo jest mało mobilny i wrażliwy na ataki, a stosunkowo krótki zasięg wymaga od niego pozostawania w centrum wydarzeń. Z drugiej strony, jeśli umieścić go w drużynie z Tassadarem lub Zaryą (tarcze przy niskim poziomie życia)... Cóż, zobaczymy, jak to będzie. Póki co możecie zerknąć na filmik, który pokazuje umiejętności Zul'jina w praktyce. Tazdingo!

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 5 stycznia 2017, 22:57   kiogu1
Właśnie. Potrzebujemy newsa o morrigan w smite. :)
czwartek, 5 stycznia 2017, 17:32   Zaklee
Mnie zaś zastanawia czemu na stronie CDA są newsy o tym, że wyszła nowa postać do hotsa... Inne gry jakoś tego przywileju nie mają.
czwartek, 5 stycznia 2017, 16:47   Judym
Marcus - wg hotslogs.com Varian w ostatnich 7 dniach ma 50,9% winrate w qm i 47,9% w hl, czyli jest jak najbardziej zbalansowany. Dla porównania Ragnaros ma odpowiednio 60,4% i 53,5%. Jeśli masz problem z Varianem, to polecam Raynora - Relentless Leader na 4 poziomie ładnie kontruje szarżę.
czwartek, 5 stycznia 2017, 16:31   marcusfenix345
Miało być Varian, głupia autokorekta w telefonie.
czwartek, 5 stycznia 2017, 16:29   marcusfenix345
Baron nie jest i nie był zaawansowany. Wciąż czekam na nerwy tej chorej postaci - Stune dla idiotów z niskim cd, duża mobilność, kradzież życia lub tarcza co dwie-trzy sekundy. Trzeba być głupim by stwierdzić, że jest on zbilansowana. Zbilansowana to był Ragnaros.
czwartek, 5 stycznia 2017, 15:35   pazur13
Marcus, nie pamiętasz jużchyba premiery Zarii, która po premierze była tak beznadziejna, że prawie nikt nią nie grał, aż ją zbuffili? Co prawda buff był bardzo przesadzony i później musieli jeszcze raz ją zbalansować, ale nie każdy nowy bohater jest OP. Inny przykłąd, Varian, który od początku jest przyzwoicie zbalansowany.
czwartek, 5 stycznia 2017, 15:21   kiogu1
Yey.... ktoś go jeszcze pamięta?
czwartek, 5 stycznia 2017, 15:10   marcusfenix345
A kogo on obchodzi. Kolejny zabójca i mamy tą samą sytuację co w LoL'u - brak postaci zajmujących się czym innym niż zabijaniem. Dawno w obydwóch grach nie było żadnego supporta. Do tego jak zawsze każda postać niesamowicie przegięty, no bo trzeba przecież zarobić, a później nerfy.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Tym razem słowo klucz to „tajemnica”.

Komentarzy:
3

…a dorywczo także pracowniczką cyrku i gladiatorką, kierowczynią ciężarówki i grafficiarą.

Komentarzy:
3

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z