Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITRelacja z WWI - część II

CormaC niedziela, 29 czerwca 2008, 17:14 News
Blizzard Worldwide Invitational - logo
Blizzard Worldwide Invitational - logo

Ponownie oddajemy głos Allorowi i Gemowi, którzy podesłali nam relację z tego, co działo się na imprezie Blizzarda po wiekopomnym otwarciu i zapowiedzi Diablo 3.

UWAGA! PIERWSZĄ CZĘŚĆ RELACJI ZNAJDZIECIE TUTAJ.

Sobotnie popołudnie upłynęło pod znakiem turniejów (Warcraft III, StarCraft i World of Warcraft Arena) i paneli poświęconych nowemu Diablo, przyszłości poszczególnych klas w World of Warcraft oraz StarCraftowi 2. Chętni mieli szansę zobaczyć prowadzony na żywo rajd najbardziej znanej europejskiej gildii PvE Nihilum ? trzech członków składu (w tym GM) było na miejscu, reszta przy swoich komputerach w domu.

Ale zebranych najbardziej i tak porwało zwieńczenie pierwszego dnia, czyli rozgrywane na głównej scenie konkursy. Zaczęło się w miarę spokojnie, od nagród za machinimę i fan-arty ? wszystkie oceniane dzieła zostały stworzone i przesyłane wcześniej, więc zebrani zobaczyli jedynie najlepsze produkcje (lub ? w przypadku filmików ? ich fragmenty), przez co emocje były dobrze kontrolowane.

Potem nadszedł jednak czas na przebierańców (patrz galeria na naszej stronie). Ludzi, taurenów, murloków, gnomów ? poziom był zróżnicowany, ale najlepsi wykonali kawał świetnej roboty, bo nie dość że wyglądali jak ?prawdziwi?, to jeszcze poruszali się tak jak w grze. Podium ma jednak tylko trzy miejsca, na które trafili Anzu (a dokładniej wojownik w T6 i to unikatowe ptaszydło), murlok (to że nie wygrał, było wielką niesprawiedliwością!), oraz druidka-taurenka (jej występ nie umywał się jednak do dwóch poprzednich, ale cóż, w ?żiri? nie byliśmy).

Zwieńczeniem pierwszego dnia były tańce. Tutaj poziom też był różny, ale w przypadku najlepszych było na co (i na kogo) popatrzeć! Zwycięzców ponownie mogło być jednak tylko trzech, zaś na podium trafili naśladowcy (tak, tak ? mimo bardzo wielu uczestniczących przedstawicielek płci pięknej, żadna z nich na podium się nie dostała) krasoludów, ludzi i orków (dokładnie w takiej kolejności).

Wszyscy wyróżnieni dostali rzecz jasna nie tylko statuetki (przynoszone przez bosko wyglądającą elfkę i Kerrigan ? obie przygotowane przez ludzi Blizzarda, więc w konkursach udziału nie brały, a szkoda...), a także sprzęt. I to niezły ? były między innymi wypasione notebooki czy telewizory 42?!

Pełną listę zwycięzców i nagrodzone dzieła można już rzecz jasna obejrzeć na stronie Blizzarda.

Allor

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Blizzard, Blizzard Worldwide Invitational,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z