Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFiv5: Nowa gra twórców Heavy Rain?

Adzior poniedziałek, 21 marca 2011, 19:36 Plotka
ps3
Fiv5 - nowy projekt Quantic Dream?
Fiv5 - nowy projekt Quantic Dream?

Rezerwowanie nowych domen przez twórców gier zawsze spotyka się ze spekulacjami o powstających tytułach. Serwis Superannuation donosi, że studio Quantic Dream, znane z nowatorskich przygodówek Fahrenheit i Heavy Rain, zarejestrowało szereg domen związanych z nazwą Fiv5.

Ponadto, profile pracowników firmy na biznesowym społecznościowcu LinkedIn zostały uzupełnione o krótkie, enigmatyczne wpisy Five. Z kolei europejski oddział Sony Computer Entertainment również zaklepał znak towarowy Fiv5, który zakwalifikowano do kategorii "oprogramowanie komputerowe i gry wideo".

Pamiętajmy jednak, że przed rokiem projekt Horizon autorstwa Davida Cage'a, reżysera Heavy Rain, okazał się jedynie kryptonimem używanym podczas castingów, aby zapobiec wyciekom informacji. Niemniej Fiv5 będzie obiektem zainteresowania fanów gier Quantic Dream i warto oczekiwać dalszych informacji o ewentualnej nowej produkcji.

W zeszłym tygodniu Cage zdradził, że jego następna gra będzie się opierała na schemacie interaktywnego dramatu, którym był Heavy Rain, natomiast jej konstrukcja będzie zmierzać w nieco innym kierunku od poprzedniczki. Możemy być pewni, że tego pana stać na innowację i na przyjemnie irytujące, zdawkowe informowanie o obecnej działalności Quantic Dream.

Zastanawiam się, co mogłaby oznaczać tytułowa piątka. Poza piątym dniem Genesis, pięcioma zmysłami i pentagramem nic nie przychodzi mi do głowy. Jak sądzicie?

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 23 marca 2011, 19:40   Ganjalf

Fivilization 5

wtorek, 22 marca 2011, 16:33   Moooras

Pewnie coś z stylu "jakiś gościu zostaje śmiertelnie otruty, albo jest śmiertelnie chory i zostało mu 5 dni życia, a musi w tym czasie rozwiązać sprawę tajemniczego zaginięcia jego sexownej sąsiadki", czy coś w tym stylu

wtorek, 22 marca 2011, 10:47   eMeM

Niedługo profile na LinkedID zostaną uzupełnione o krótkie, enigmatyczne wpisy "Four".

wtorek, 22 marca 2011, 7:54   Borwol

Ja na ten przykład mam teraz 5 dni do wypłaty i to jest dramat, a nawet można by zrobić o tym dość wymagający survival horror :P

poniedziałek, 21 marca 2011, 21:22   Mati87

@Friston: [beeep] yeah, albo "oh right" by QUagmire z Family Guy.

poniedziałek, 21 marca 2011, 21:09   Fristron

Nazwę zarejestrowało SCE, więc o czym tu w ogóle mowa? Jasne, że to będzie ex na PS3.

poniedziałek, 21 marca 2011, 21:06   Mati87

@Kreek - ja wiem, ja naprawdę o tym wiem. Ale tutaj przeważa pecedzieciarnia, i trzeba się dostosować. Potęga demokracji. Lepiej poczekać na oficjalną zapowiedź.

poniedziałek, 21 marca 2011, 20:29   Kreek

Mati87 - tyle, że to jest prawda:D A Cage nie wspomniał nic o wersji pc. Mało mnie obchodzą jakieś dzieciaki z syndromem "ale dlaczego nie na pc", informuje tych, którzy są naprawdę zainteresowani.

poniedziałek, 21 marca 2011, 20:17   Mati87

@Kreek - błagam, nie pisz takich rzeczy. Zaraz się tu rozpęta shitstorm o to że nie na pece.

O autorze

Adzior

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
15

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z