Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Raport finansowy Take-Two: L.A. Noire dopiero w 2011 roku

Piotrek66 piątek, 3 września 2010, 11:48 News
Take Two - logo
Take Two - logo

Koncern Take-Two opublikował raport finansowy za trzeci kwartał 2011 roku fiskalnego, który zakończył się 31 lipca. Nie przyniósł on niestety dobrych wieści dla graczy – tworzona przez studio Team Bondi gra L.A. Noire zaliczyła kolejne opóźnienie.

Jak poinformowało Take-Two, detektywistyczna produkcja L.A. Noire ukaże się dopiero w pierwszej połowie 2011 roku, a nie jak wcześniej planowano, jesienią tego roku.

W raporcie znalazły się także bardziej optymistyczne informacje – przynajmniej dla inwestorów. Red Dead Redemption od dnia premiery rozeszło się bowiem w liczbie 6,9 milionów egzemplarzy. Dzięki temu Take-Two w trzecim kwartale 2011 roku fiskalnego wygenerowało przychód w wysokości 354,1 miliona dolarów. Przełożyło się to na zyski, które wyniosły 12,4 miliona dolarów (w analogicznym okresie roku ubiegłego firma zaliczyła straty na poziomie 58,3 milionów dolarów).

W spotkania z inwestorami, Ben Feder, prezes Take-Two odniósł się również do słów analityka Michaela Pachtera, który uważa, że Mafia IIjest poniżej oczekiwań” i „jest mało prawdopodobne, by przyniosła ona zyski”.

Opierając się na danych z okresu premiery, oczekujemy, że będzie to kolejny tytuł od Take-Two przynoszący zyski” – twierdzi Feder. Mimo wszystko - chcemy mu wierzyć.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Take-Two, akcja, 2K Czech, Cenega Poland, 2K Games, Rockstar Games, Team Bondi, Take 2 Interactive, Strategy First, 2K Czech / Illusion Softworks,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
niedziela, 5 września 2010, 13:12   omfgprg

@matix755
a 2K Games to pododdział Take Two...

piątek, 3 września 2010, 17:09   gunardan

Zagrali w Mafię II i zrozumieli, że w tym roku nie mają z nią szans. Potem władują w tytuł dodatkowe dziesiątki milionów baksów i w przyszłym roku wypuszczą kolejnego klona GTA IV, w którym licealiści będą mogli przyuczyć się do zawodu gazeciarza i pucybuta:)

piątek, 3 września 2010, 16:36   matix755

@czapel007
Chyba coś Ci się pomyliło bo Take Two nie ma nic wspólnego z Mafią 2!! twórcą gry jest 2K Czech a wydawcą 2K Games!

piątek, 3 września 2010, 15:37   Rahid

Trzymam kciuki za wydanie L.A. Noire na PC-ty. Ostatnio robiłem tak przy premierze Red Dead Redemption i chyba za lekko trzymałem...

piątek, 3 września 2010, 15:30   czapel007

Tak Take Two za to co zrobili z Mafią II, wycinając zakończenie i połowę opcjii już dziękujemy. Oni chcą wyssać z graczy $$$$$$$$$$

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
1

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

A gdyby tak spróbować czegoś nowego?

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z