Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT PKO BP blokuje PayPala!

Dodane przez: Allor czwartek, 28 kwietnia 2016, 11:33 Technologie
PKO BP blokuje PayPala!

A konkretnie - usługę szybkiego doładowania konta, za którą obecnie odpowiada Trustly!

Komentarzy:
16

HIT PayPal i nowe, bardzo niebezpieczne szybkie doładowanie konta

Dodane przez: Allor środa, 27 kwietnia 2016, 10:55 Technologie
PayPal i nowe, bardzo niebezpieczne szybkie doładowanie konta

Jeśli używasz tego serwisu, za nic w świecie nie używaj funkcji szybkiego doładowania konta. Bo po zmianach możesz stracić wszystkie pieniądze ze swojego banku - i to tak na początek.

Komentarzy:
39

Battle Hack: Polski etap konkursu PayPal dla programistów w przyszłym miesiącu [WIDEO]

Dodane przez: Piotrek66 środa, 25 czerwca 2014, 16:15 News
Battle Hack: Polski etap konkursu PayPal dla programistów w przyszłym miesiącu [WIDEO]

Battle Hack to organizowany przez PayPal międzynarodowy konkurs skierowany do młodych programistów. Jeden z etapów zmagań odbędzie się w lipcu w Polsce. Kiedy i gdzie oraz co można wygrać?

Komentarzy:
2

HIT Rozpoczął się ósmy - ostatni tydzień PayPal Gaming Sale

Dodane przez: Art. sponsorowany piątek, 9 maja 2014, 16:52 News
Rozpoczął się ósmy - ostatni tydzień PayPal Gaming Sale

Firma PayPal wraz z partnerami uruchomiła kolejną odsłonę swojej dwumiesięcznej promocji skierowanej do wszystkich graczy. W trakcie trwania akcji, płacąc za pomocą PayPal gracze w prosty sposób mogą zdobyć wyjątkowe tytuły za ułamek ceny lub skorzystać z niezwykłych promocji na gry, akcesoria gamingowe oraz na usługi w najpopularniejszych grach MMO.

Komentarzy:
1

HIT Przedostatni tydzień PayPal Gaming Sale ? skorzystaj z najlepszych zniżek i promocji dla graczy

Dodane przez: Art. sponsorowany poniedziałek, 5 maja 2014, 12:14 Artykuł sponsorowany
Przedostatni tydzień PayPal Gaming Sale ? skorzystaj z najlepszych  zniżek i promocji dla graczy

Firma PayPal wraz z partnerami rozpoczęła przedostatni tydzień wyjątkowych promocji skierowanych do posiadaczy PC i konsol. Seria wielkich wiosennych wyprzedaży PayPal potrwa do 15. maja

Komentarzy:
1

HIT Szósty tydzień PayPal Gaming Sale ? zniżka $5 na zakupy w eBay, wielka obniżka na Xbox Live Gold oraz gigantyczny rabat na gry

Dodane przez: Art. sponsorowany piątek, 25 kwietnia 2014, 14:25 Artykuł sponsorowany
Szósty tydzień PayPal Gaming Sale ? zniżka $5 na zakupy w eBay,  wielka obniżka na Xbox Live Gold oraz gigantyczny rabat na gry

Firma PayPal razem z partnerami rozpoczęła dzisiaj szóstą z ośmiu zaplanowanych odsłon wielkiej wiosennej wyprzedaży skierowanej do graczy. W tym tygodniu, poza wieloma zniżkami na kultowe gry oraz wyjątkowymi pakietami premium, wszyscy gracze mogą skorzystać ze zniżki na zakupy dowolnych gier i konsol w serwisie eBay.

Komentarzy:
3

HIT Piąty tydzień PayPal Gaming Sale ? abonament Xbox Live Gold taniej o 55% i olbrzymie zniżki na popularne gry i usługi dla graczy!

Dodane przez: Art. sponsorowany piątek, 18 kwietnia 2014, 13:48 Artykuł sponsorowany
Piąty tydzień PayPal Gaming Sale ? abonament Xbox Live Gold taniej o 55% i olbrzymie zniżki na popularne gry i usługi dla graczy!

Firma PayPal wraz z partnerami rozpoczęła dzisiaj piątą z ośmiu zaplanowanych promocji w ramach ogólnoświatowej inicjatywy PayPal Gaming Sale. Podczas trwania promocji, gracze mogą kupić gry w niespotykanie niskich cenach, skorzystać z gigantycznych obniżek na usługę Xbox Live oraz subskrypcje do najpopularniejszych gier MMO. 

Komentarzy:
0

HIT Czwarty tydzień PayPal Gaming Sale ? wielkie zniżki na Call of Duty: Ghosts, Darksiders II i inne!

Dodane przez: Art. sponsorowany piątek, 11 kwietnia 2014, 17:05 Artykuł sponsorowany
Czwarty tydzień PayPal Gaming Sale ? wielkie zniżki na Call of Duty: Ghosts, Darksiders II i inne!

Firma PayPal wraz z partnerami uruchomiła kolejną odsłonę swojej dwumiesięcznej promocji skierowanej do wszystkich graczy. W trakcie trwania akcji, płacąc za pomocą PayPal, w łatwy sposób można nabyć wyjątkowe tytuły za ułamek ceny lub skorzystać z niezwykłych promocji na gry, akcesoria gamingowe oraz na usługi w najpopularniejszych grach MMO.

Komentarzy:
8

HIT Drugi tydzień Wiosennej Wyprzedaży PayPal - wielkie zniżki na zestawy ?Don´t Starve i Pixel Junk i mnóstwo innych promocji na kolejne 7 dni

Dodane przez: Art. sponsorowany piątek, 28 marca 2014, 17:26 Artykuł sponsorowany
Drugi tydzień Wiosennej Wyprzedaży PayPal - wielkie zniżki na zestawy ?Don´t Starve i Pixel Junk i mnóstwo innych promocji na kolejne 7 dni

Firma PayPal, wiodący operator płatności online, poinformowała o kolejnej odsłonie wielkiej wiosennej wyprzedaży stworzonej z myślą o graczach. Strona promocji jest aktualizowana co tydzień, a dzięki zróżnicowanej ofercie każdy z graczy może liczyć na propozycję dla siebie.

Komentarzy:
6

HIT Wystartowała wiosenna promocja gier w PayPal! Co gigant e-płatności przygotował dla graczy?

Dodane przez: Art. sponsorowany piątek, 21 marca 2014, 16:55 O grach inaczej
Wystartowała wiosenna promocja gier w PayPal! Co gigant e-płatności przygotował dla graczy?

Mamy dobre wieści dla zapalonych graczy! Gigant kojarzony do tej pory wyłącznie z płatnościami online niespodziewanie zainteresował się branżą gier i uruchomił wielką promocję, która potrwa aż do końca maja. W ramach akcji PayPal Spring Gaming Sale co tydzień w czwartek pojawią się nowe oferty na gry, sprzęt i na usługi w najlepszych tytułach free 2 play. Ciekawostką jest fakt, że promocja powstała przy udziale polskiego e-sklepu z grami G2A.com, który w pierwszym tygodniu akcji oferuje 10% zniżki na wszystkie swoje gry.

Komentarzy:
0

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z