Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT [Nadgodziny] Nie masz przyjaciół? Ojej.

Dodane przez: spikain niedziela, 9 lutego 2014, 17:00 News
[Nadgodziny] Nie masz przyjaciół? Ojej.

Przenosimy się na chwilę z naszego studia w Soczi, by nadać dzisiejsze Nadgodziny. A w nich - jak zwykle - sporo śmiechu, nostalgii, celnych uwag i Grand Theft Auto V. Życzymy wam, żebyście bawili się choć w połowie tak dobrze, jak my podczas przygotowywania dzisiejszego internetowego skrótu tygodnia.

Komentarzy:
24

HIT [Nadgodziny] Symulator bycia na haju w miejscu publicznym 2014

Dodane przez: spikain niedziela, 2 lutego 2014, 12:12 News
[Nadgodziny] Symulator bycia na haju w miejscu publicznym 2014

Za oknem jest tak zimno, że nie chce się wam wychodzić z domu? Na tę ewentualność przygotowaliśmy dla was kolejny skrót tygodnia według internetu, w obrazkach. Dzisiaj rozgrzeją was między innymi Pokemony, trochę Skyrima i Resident Evil. Miłego oglądania!

Komentarzy:
14

HIT [Nadgodziny] Kiedy ofiara została umarta

Dodane przez: spikain niedziela, 15 grudnia 2013, 17:18 News
[Nadgodziny] Kiedy ofiara została umarta

Takiego zróżnicowania tematycznego w Nadgodzinach nie było dawno, zapewne ze względu na brak ogromnych wydarzeń w świecie growym w ciągu minionego tygodnia. Wyróżnia się jednak jeden temat: Steam Machines. Jako że Valve porozsyłało już swoje Steamboksy, wiele osób pochwaliło się nimi w internecie. Jedną z galerii możecie zobaczyć w dzisiejszych Nadgodzinach.

Komentarzy:
15

HIT [Nadgodziny] Popuściłem tylko dwukrotnie

Dodane przez: spikain niedziela, 8 grudnia 2013, 12:22 News
[Nadgodziny] Popuściłem tylko dwukrotnie

W dzisiejszych Nadgodzinach zauważycie dwa tematy przewodnie: VGX 2013 oraz Nintendo. Będzie więc trochę na temat specyfiki wczorajszego rozdania nagród, trochę Pokemonów, Zeldy, Mario i - w nawiązaniu do obu tematów - Donkey Konga. Oczywiście to nie wszystko - fani Skyrima, Dark Souls i Assassin's Creed (...oraz Lokomotywy Tomka) też znajdą coś dla siebie.

Komentarzy:
20

HIT [Nadgodziny] Masz fantastyczne zęby

Dodane przez: spikain niedziela, 3 listopada 2013, 14:30 News
[Nadgodziny] Masz fantastyczne zęby

Przerywamy posępny klimat ostatnich świąt i weekendu, podczas którego dostarczyliśmy wam tekstów na temat śmierci - czas na Nadgodziny, w których trochę Assassin's Creeda, ale też trochę Battlefielda, Minecrafta i Final Fantasy VII. A żeby nie było zbyt wesoło - historia gry o pewnym psie.

Komentarzy:
16

HIT Detektywistyczna gra Pokemon... ze złym Pikachu?

Dodane przez: spikain poniedziałek, 28 października 2013, 15:49 News
Detektywistyczna gra Pokemon... ze złym Pikachu?

Dopiero ukazało się Pokemon X/Y, a już pojawiają się informacje dotyczące kolejnej gry z pokemonowego uniwersum. Tym razem będzie to zapowiadany od jakiegoś czasu spin-off, który ma "odmienić oblicze Pikachu" w stopniu wywołującym ponoć u twórców niepokój o wizerunek maskotki Pokemonów. Poznaliśmy kilka szczegółów na temat tego tytułu.

Komentarzy:
10

HIT Pokemony na usługach Lucyfera

Dodane przez: Papkin niedziela, 20 października 2013, 14:30 O grach inaczej
Pokemony na usługach Lucyfera

Holocaust, atomówka w Hiroszimie, rzeź wołyńska, egzekucje w Srebrenicy. A to dopiero aperitif przed złem, jakie wyrządzili ludziom Pikachu i Charmander – pomagierzy Lucyfera, którzy w wolnych chwilach przemycają do umysłów dziatwy treści nazistowskie.

Komentarzy:
171

HIT Najciekawsze hacki gier Pokemon

Dodane przez: spikain niedziela, 20 października 2013, 10:00 O grach inaczej
Najciekawsze hacki gier Pokemon

Mody to jeden z przykładów na to, jak oddani i pełni entuzjazmu dla swojego ulubionego medium potrafią być gracze. W świecie Pokemonów takimi modyfikacjami są zaś hacki – zmienione, często na bardzo dużą skalę, wersje gier. Wprowadzają dodatkowe miejsca, postacie, a nawet całkiem nowe stwory czy napisaną od zera fabułę. Przyjrzyjmy się kilku z nich – względnie najciekawszym.

Komentarzy:
28

HIT Listy do ojca, którego zabrakło

Dodane przez: Berlin niedziela, 20 października 2013, 9:00 O grach inaczej
Listy do ojca, którego zabrakło

Jednym z pytań, które zadawał sobie każdy, kto oglądał kiedyś anime Pokemon, było: "A gdzie jest jego ojciec?". Poznajemy matkę Asha, wiemy że dobrze żyje z profesorem Oakiem, a później w ramach "gosposi" zatrudnia Mr. Mime'a. Rysownik Mare Odomo postanowił parę lat temu zająć się tym tematem...

Komentarzy:
16

HIT Te inne mony, czyli o "gorszych" kuzynach Pokemonów

Dodane przez: Pita sobota, 19 października 2013, 11:00 O grach inaczej
Te inne mony, czyli o "gorszych" kuzynach Pokemonów

Historia gier wideo opiera się na kopiowaniu, poprawianiu i powielaniu tych samych konceptów. Prawda ta sprawdza się dzisiaj przy popularnych markach, sprawdziła się również lata temu, gdy fala klonów spowodowała zapaść tego rynku w USA...

Komentarzy:
16

HIT Game Freak: Nie tylko Pokemony

Dodane przez: Cross piątek, 18 października 2013, 18:04 O grach inaczej
Game Freak: Nie tylko Pokemony

Kilka miesięcy temu premierę na Nintendo 3DS miała niewielka, rozprowadzana tylko przez sieć gra rytmiczna o nazwie Harmoknight. Niby nic, ale niektórych zaskoczyła nazwa jej developera – Game Freak. Tak, ojcom serii Pokemon zdarzyło się parę razy stworzyć gry, w których Pikachu i spółka nie występują, ba, niektóre z nich przynajmniej dorównują im jakością!  Czas na przegląd pokemonowych krewnych i znajomych.

Komentarzy:
2

HIT Satoshi Tajiri: O "Doktorze Robaku", który wymyślił Pokemony

Dodane przez: Berlin piątek, 18 października 2013, 17:00 O grach inaczej
Satoshi Tajiri: O "Doktorze Robaku", który wymyślił Pokemony

Jeżeli widzieliście kiedykolwiek jakieś anime, w którym główne role należały do ludzi, a nie biustów wielkości i kształtu arbuzów, to prawdopodobnie jesteście w stanie wyobrazić sobie miasteczko Machida. W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku było jednym z tych miejsc, o których ciągle się w japońskiej popkulturze czyta i słyszy – pełnym lasów i jezior, nie zalanym jeszcze betonem, jak niemal cały naturalny krajobraz Kraju Kwitnącej Wiśni.

Komentarzy:
2

HIT [Weekend] Złap je wszystkie!

Dodane przez: Berlin piątek, 18 października 2013, 16:00 O grach inaczej
[Weekend] Złap je wszystkie!

W zeszłym tygodniu na tapetę wzięliśmy film, w tym tygodniu postanowiliśmy zaczepić się o Pokemony. Premiera najnowszych części - X i Y - jest dobrym pretekstem, żeby napisać trochę więcej o jednej z największych marek rozrywkowych ostatnich kilkunastu lat.

Komentarzy:
34

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z