24.11.2023, 12:15Lektura na 2 minuty

Witchfire ze szczegółami nadchodzącej dużej aktualizacji

Studio The Astronauts ujawnia detale dotyczące opóźnionej, dużej aktualizacji do Witchfire. Czekają nas klasy startowe, nowy przeciwnik oraz zmiany w systemie Calamity.

We wrześniu do wczesnego dostępu weszło Witchfire. To nowa gra studia The Astronauts – na którego czele stoi Adrian Chmielarz – odpowiedzialnego za Zaginięcie Ethana Cartera. Wiedźmęogień miał już okazję przetestować Eugeniusz Siekiera i na łamach cdaction.pl podzielił się swoimi wrażeniami z rozgrywki. Developerzy opublikowali plan rozwoju swojej gry, ale pierwsza duża aktualizacja miała niestety doczekać się opóźnienia. Przynajmniej poznaliśmy więcej szczegółów.

Wszystkiego dowiemy się ze wpisu Adriana Chmielarza na stronie The Astronauts. Tylko musicie przescrollować trooooszeczkę w dół, żeby dotrzeć do mięsa związanego z aktualizacją. Jak już wam się jednak uda, to czekać będą na was te informacje:

  • Będą klasy startowe – a różnić się będą nie tylko statystykami, lecz także dostępnym wyposażeniem. Doczekamy się większego wyboru broni na początku gry, a do tego pojawią się również takie, jakich jeszcze do tej pory nie widzieliśmy;
  • Do zabawy dołączy nowy przeciwnik w wiosce, który aktualnie kryje się pod kryptonimem Druid. Są to pół-ludzie, pół-drzewa, jednak nie powinni stanowić zbyt dużego zagrożenia, gdyż sam Chmielarz określa ich jako odpowiednich przeciwników dla świeżaków;
  • Zmiany w systemie Calamity. Najpierw: pierwsze Calamity spotkane przez graczy będzie zmienione i łatwiejsze do opanowania, ale zmian doczeka się cały system – developer nie chciał jednak zdradzić szczegółów. Dodał tylko, że nie będzie to żadna rewolucja.

Te zmiany uważane są za najważniejsze, ale nie jedynie. Tyle że na więcej informacji będziemy jeszcze musieli poczekać – prawdopodobnie aż do wydania omawianej aktualizacji.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze