2
28.11.2023, 13:45Lektura na 1 minutę
Plotka

Twórcy Assassin’s Creed Mirage mogą pracować nad kolejną odsłoną serii

Doniesienia o nowej odsłonie serii Assassin’s Creed wyciekły od nowego scenarzysty Ubisoft Bordeaux.

Szkoda już któryś raz pod rząd przypominać w newsach wszystkim, że Assassin’s Creed Mirage był bardzo mocną wpadką tej wieloletniej serii, chociaż twórcy konsekwentnie starają się poprawić ogólną jakość produkcji. Tutaj za przykład może posłużyć dodanie Nowej Gry+ oraz szeregu nowości do tytułu. Błędy jednak będą się dalej zdarzać, jak chociażby reklama Mirage wewnątrz Assassin’s Creed Odyssey, która okazała się być niezamierzonym błędem.

Centrali Ubisoftu zdają się nie przeszkadzać recenzje niedawnego Mirage, ponieważ ich oddział w Bordeaux, który stworzył spin-off, będzie dalej brał czynny udział przy tworzeniu serii. O tym świat dowiedział się dość przypadkiem, bo za sprawą nowego scenarzysty, który został zwerbowany do studia. Za pośrednictwem swojego profilu na platformie X poinformował o rozpoczęciu pracy w Ubi Bordeaux i nad kolejną odsłoną Assassin’s Creed. Czy mowa tutaj o pełnoprawnej części, spin-offie czy przyszłych rozszerzeniach fabularnych do kolejnych gier z serii? Zobaczymy. Prawdopodobnie nie będą to dodatki do Mirage, ponieważ tych nie będzie... Podobno?


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów250

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze