3
16.11.2023, 09:15Lektura na 1 minutę

Assassin’s Creed Mirage: Nowa Gra+ trafi do gry w ramach darmowej aktualizacji

Jeżeli szukaliście pretekstu, aby przejść ponownie Assassin’s Creed: Mirage, to za chwilę otrzymacie na to bardzo solidny argument.

Miał być powrót do korzeni, miało być wspaniale, a wyszło jak zwykle. Assassin’s Creed Mirage to najsłabsza gra w serii od lat i zdaje się, że wiele osób podziela tę opinię. UV również, o czym napisał w swojej recenzji. Ubisoft postanowił jeszcze pownerwiać graczy, dodając po premierze Denuvo, jednak w pewnym momencie „coś im się przestawiło w głowie” (cytując Jerzego Brzęczka) i zaczęli łatać oraz usprawniać grę. Wczoraj ogłosili natomiast nowości do Mirage, na które fani tytułu i serii z pewnością czekają.

Twórcy zapowiedzieli wprowadzenie Nowej Gry+ do Assassin’s Creed Mirage. Tryb będzie dostępny w darmowej, grudniowej aktualizacji. Do tego do produkcji trafi bardzo interesujący moduł śmierci permanentnej. Gracze, którzy zdążyli poznać przygody Basima wraz z Bagdadem od podszewki oraz ci, którzy oczekują od gier lekkiego dreszczyku emocji, na pewno będą zadowoleni z tej informacji.

Na razie są to jedyne wieści dotyczące najbliższej aktualizacji do gry. Ubisoft za pośrednictwem swojego kanału na X-ie zapowiedział, że więcej szczegółów pojawi się już  wkrótce.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów261

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze