26.03.2024, 08:15Lektura na 1 minutę

The Crew Motorfest: Ubisoft udostępni grę na nowej platformie

Najnowsze wyścigi Ubisoftu, czyli The Crew Motorfest zostaną udostępnione na Steamie.

Zeszłoroczne The Crew Motorfest bezpardonowo wjechało na pierwsze miejsce w kategorii najlepiej sprzedających się gier z tej serii, przy okazji zabijając ćwieka konkurencyjnej serii Forza. Tytuł nie był oczywiście idealny, bo Łukasz w swojej recenzji dość skrupulatnie wyliczył minusy produkcji Ubisoftu, co nie zmienia faktu, że mamy do czynienia ze świetną grą dla fanów ścigałek. Jeśli was to nie przekonuje, możecie rzucić też okiem na materiał Bastiana:

Niedługo być może więcej osób sięgnie po The Crew Motorfest, ponieważ twórcy zdecydowali się udostępnić grę na Steamie. Oczywiście do zabawy wymagane będzie posiadanie konta na platformie Ubisoftu i korzystanie z dodatkowego launchera, ale to już chyba nikogo nie dziwi...

The Crew Motorfest zawita na platformie Valve już 18 kwietnia. Gra będzie dostępna w aż 4 edycjach i już można dodawać ją do listy życzeń w tym miejscu. Gdybyście przed zakupem chcieli przetestować to i owo, w sklepie Ubi dostępna jest wersja demo – o udostępnieniu jej na Steamie jak na razie niczego nie wiemy.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1095

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze