18.05.2023, 08:45Lektura na 2 minuty

Star Wars Jedi: Survivor dostało kolejnego patcha. Na razie tylko na PC

Electronic Arts dalej łata Star Wars Jedi: Survivor. Najnowszy patch powinien pomóc nam się bawić na PC bez uporczywych błędów. A przynajmniej bez ich części.

Star Wars Jedi: Survivor to według recenzji Witolda gra, na którą to uniwersum zasługiwało. Wśród wielu plusów znalazły się jednak minusy w postaci rzucających się w oczy błędów. Co prawda nawet pomimo ich obecności produkcja przebiła Fallen Order pod względem popularności, ale przecież zostawienie tego w takim stanie byłoby grzechem – EA nie zostawiło nas na lodzie i wzięło się za łatanie. Zresztą moderzy też, bo kiedy twórcy zajmują się optymalizacją, ci dodają DLSS 3.

Developerzy wypuścili właśnie kolejną, piątą już aktualizację. Na razie dostępna jest wyłącznie na komputerach osobistych, a posiadacze PS5 oraz Xbosków Series X/S muszą trochę poczekać. Ile to trochę wyniesie, jeszcze nie wiadomo, ale EA obiecało podać datę, jak już tylko będą co do niej pewni. Warto w tym celu zerkać na ich Twittera.

Czego po tym patchu się spodziewać – chyba wszyscy dobrze wiemy. Twórcy skupili się wyłącznie na usuwaniu błędów i poprawianiu wrażeń z rozgrywki. Listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie EA. Cztery punkty na liście przeznaczone są tylko dla pecetowców, w tym dostaliśmy ulepszone obsługiwanie wątków przy wyłączonym ray tracingu oraz usprawnione pakowanie treści do pamięci cache.

A później to już mamy łatanie stabilności, optymalizacji, błędów związanych ze ścieżką dźwiękową, postaciami, środowiskiem i tak dalej, i tak dalej.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1604

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane