12
16.10.2019, 04:13Lektura na 1 minutę

Nowa produkcja Riot Games to hardkorowa karcianka! [WIDEO]

Legends of Runeterra to hardkorowy konkurent dla Hearthstone'a i Magic: the Gathering Arena. Powstawał od trzech lat w tajemnicy, a już od dziś wybrańcy będą mogli testować pierwszą betę.


Michał „enki” Kuszewski

Obchody jubileuszu 10-lecia League of Legends trwają w najlepsze. Z tej okazji Riot podzielił się kilkoma projektami, nad którymi pracuje już od dawna. Jednym z najważniejszych z nich jest właśnie Legends of Runeterra. O tym, jak się w nią gra, twórcy opowiadają tak:

 

Natomiast ja miałem okazję już spędzić z grą pół dnia w europejskiej siedzibie Riotu. Poniżej w kilku zdaniach po swojemu wyjaśniam, o co właściwie w Legends of Runeterra chodzi i dlaczego ma ogromne szanse na to... by nie powtórzyć błędów Artifacta. Po więcej info na temat gry zapraszam do obszernego artykułu w CD-Action 13/2019, który ukaże się 22 października!


Czytaj dalej

Redaktor
Michał „enki” Kuszewski

Autor tekstów różnych. W tym książek. Fan żółwi, muzyki filmowej i wszystkiego, co kosmiczne. Swoje politechniczne wykształcenie przekuł w artykuły dla czasopisma CD-Action, w którym jako redaktor przez wiele lat realizował swoje pasje grania i pisania. Obecnie pracuje w Techlandzie jako Quest Designer.

Profil
Wpisów512

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze