17
4.06.2013, 12:09Lektura na 1 minutę

Muve.pl to już nie tylko gry. E-booki, audiobooki i e-prasa w ofercie sklepu

Tym, co wyróżniało CDP.pl na tle Muve.pl była m.in. oferta sprzedaży e-booków. To już jednak przeszłość – usługa, której właścicielem jest Cenega, poszła śladem swojego największego konkurenta i od dzisiaj można w niej kupować nie tylko gry, ale także książki elektroniczne i prasę. Na razie dostępne są 22 tysiące pozycji!


Piotrek66

W ofercie Muve.pl od dzisiaj można znaleźć e-booki, audiobooki i e-prasę. Tytuły dostępne są w jednym z czterech formatów – PDF, MOBI, EPUB i MP3. Wśród książek znaleźć można fantastykę, kryminały, lektury szkolne, poezję, pozycje prawnicze, kulinarne czy dla dzieci. A to tylko ułamek tego, co znajduje się w usłudze.

Warto jednak podkreślić, że to dopiero początek – Adam Wróblewski, online store manager Muve.pl zapewnia, że oferta będzie stale powiększana, a same książki elektroniczne to zaledwie jeden z nowych elementów, które wprowadzono. Za jakiś czas możemy spodziewać się kolejnych produktów, w tym filmów.

Na start przygotowano promocję na książki mistrza powieści grozy Stephena Kinga. Do 10 czerwca taniej można nabyć 30 pozycji tego autora.


Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze