8.11.2023, 13:45Lektura na 3 minuty
Informacja prasowa

Listopadowe nowości w World of Warships i World of Warships: Legends

Darmowe DLC do odebrania na Steamie z okazji 6. rocznicy na platformie.

Studio Wargaming, twórcy wiodących wieloosobowych gier morskich World of Warships i World of Warships: Legends, w listopadzie rusza pełną parą prezentując nowe treści, okręty i zawartość w obu grach. Razem z celebracją szóstej rocznicy na platformie Steam, World of Warships szykuje sporą dawkę nowości, w tym kontynuację wczesnego dostępu nowych japońskich pancerników czy powrót popularnego anime High School Fleet razem z nowymi dowódczyniami i okrętami. Na kapitanów na konsolowej wersji gry, World of Warships: Legends, czekają okręty z czarnej floty oraz wyjątkowe promocje i zniżki z okazji czarnego piątku, wszystko w ramach listopadowej aktualizacji.


Nowe japońskie krążowniki i powrót High School Fleet

Razem z premierą aktualizacji 12.10 do World of Warships, wczesny dostęp do prestiżowych japońskich krążowników nadal trwa. W skład tej przedpremierowej floty wchodzą Yumihari VIII poziomu, Adatara poziomu IX oraz Bungo na poziomie X. Okręty te cechują się celnymi działami o dużym kalibrze i są przeznaczone do starć na odległość. Jest to dodatkowo podkreślone przez obecność sprzętu eksploatacyjnego Samolot zwiadowczy o precyzyjnej optyce, który nie tylko zwiększa zasięg ognia dział baterii głównej, ale również zapewnia dodatkową premię do ich celności, przez co jednostki te stanowią realne zagrożenie podczas bitew.

Od 16 do 30 listopada, popularne anime High School Fleet powraca do zbrojowni World of Warships. Dziewczyny powracają na morza w postaci dowódczyni Akeno Misaki razem z popularnym Isoroku oraz dwoma okrętami HSF Hiei i HSF Harekaze.

To jednak nie wszystko. Razem z nową zawartością, gracze odkryją przebudowany system umiejętności dowódców, całkowicie nową przepustkę sezonową z nowymi wyzwaniami i nagrodami oraz najnowsze wydanie Bitew Asymetrycznych.


6. rocznica obecności na platformie Steam

Aby uczcić tę wyjątkową okazję, World of Warships udostępnia szereg darmowych DLC, zniżek i zupełnie nowe dowódczynie Steam-chan, które będą dowodziły jednostkami japońskimi, amerykańskimi i panazjatyckimi. Aby uczcić ich kapitański debiut, unikatowa misja Steam Chan będzie dostępna od 16 do 30 listopada, a nagrodą za jej ukończenie będzie dostęp do nowych dowódczyń.

Pakiet startowy Steam-chan DLC (-20%)

 • Amerykański dowódca;
 • Krążownik premium Albany;
 • Bonusowa zawartość.

Darmowe rocznicowe DLC (-100%)

 • Kontener Steam;
 • Specjalna flaga;
 • 5 tymczasowych kamuflaży.

Największe pakiety DLC (-80-90%)

Wśród nich:

 • Ishizuchi;
 • Niech żyje Król;
 • Droga wojownika;
 • i wiele więcej!

Legendarne zniżki z okazji Czarnego Piątku

Listopadowa aktualizacja wprowadza także do World of Warships: Legends zupełnie nowe elementy oraz okręty. Wyjątkowo zaprojektowane czarne jednostki, w tym włoski legendarny krążownik Napoli, niemiecki pancernik VII poziomu Tirpitz, japoński niszczyciel Asashio VI poziomu oraz francuski pancernik V poziomu Dunkerque wypłyną w awangardzie wyprzedaży z okazji czarnego piątku razem z innymi ofertami ze zniżkami do nawet 85% od 24 listopada.

Nadchodzi też nowy kalendarz przynoszący cztery niezrównane talenty z hololive production do odblokowania jako skórki dla kapitanów. Shishiro Botan, Moona Hoshinova, Takanashi Kiara i Watson Amelia dołączają do załogi Legends jako dowódczynie. Listopad wprowadza również kampanię Diving Regent. Monstrualny pancernik Hizen będzie dostępny dla graczy do odblokowania, a długo oczekiwany japoński legendarny krążownik Zaō jako projekt w Biurze. Co więcej, do gry trafią bitwy flot oraz usprawnienia rozgrywki.


Czytaj dalej

Redaktor
Informacja prasowa
Wpisów605

Obserwujących0

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze