15.02.2024, 11:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Forza Motorsport: Duża aktualizacja z legendarnym torem i wieloma autami

Forza Motorsport nareszcie zaoferuje fanom możliwość zmierzenia się z jednym z najtrudniejszych torów w historii.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Turn 10 nie ustaje w doskonaleniu Forzy Motorsport, która pomimo początkowego zamieszania zdaje się znajdować obecnie na poboczu. I tak po zapowiedziach z zeszłego tygodnia oraz pierwszych zmianach do produkcji trafia duża aktualizacja.

Co w niej znajdziemy? Przede wszystkim nowy tor, na który wszyscy fani motoryzacji oraz Forzy czekali. Prawie 21-kilometrowa, północna nitka toru Nürburgring jest uznawana przez wielu za jedną z najbardziej wymagających tras na świecie. Od teraz gracze będą mogli przekonać się o tym w Forzy Motorsport. Razem z nowym obiektem do produkcji trafią nowe mistrzostwa dla trybu kariery, których głównym motywem jest niemiecka motoryzacja. Poniżej znajdziecie auta dostępne do zdobycia za ukończenie każdych rozgrywek.

Nowe samochody w ramach nagród za ukończenie mistrzostw trybu kariery:

  • 2023 BMW M2
  • 2013 Audi RS7 Sportback
  • 2011 Mercedes SLS AMG
  • 2014 Porsche 911 Turbo S

Forza Motorsport w najnowszej aktualizacji oferuje znacznie więcej zawartości. Od kolejnych zestawów samochodów (także w ramach przepustki VIP), po nowe wyzwania w trybie dla wielu graczy, rozgrywki, czasówki oraz poprawki wielu błędów. Najnowsza aktualizacja do Forzy Motorsport jest faktycznie duża. Oczywiście szczegóły znajdziecie na stronie gry.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się, jaką formę prezentuje nowa Forza Motorsport, to z przyjemnością zostawię was z recenzją Mateusza Kapusty i filmem Wojtka Wójcickiego, który znajdziecie powyżej.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów343

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze