1
8.02.2024, 16:45Lektura na 1 minutę

Forza Motorsport: Zapowiedziano duże zmiany systemu progresji samochodów

Studio Turn 10 zapowiedziało nową aktualizację do Forzy Motorsport.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Na oficjalnym blogu gry Turn 10 Studios ogłosiło zmiany, które wprowadzi marcowa, szósta aktualizacja dostępna na wszystkich platformach. Wszystkie części do ulepszania aut mają być dostępne od pierwszego poziomu, co oznacza, że można konfigurować samochód w dowolnej kolejności.

Udostępniona ma być również opcja zakupu CP (punktów ulepszeń) za wcześniej wspomniane kredyty. W marcu zostanie wprowadzona paczka 500 CP, które kosztować będą 4500 wewnętrznej waluty gry. Posiadając odpowiednią ilość kredytów, możemy więc odblokować wszystkie usprawnienia pojazdu.

Twórcy podają parę przykładów, m.in. do pełnego ulepszenia Volkswagena Golfa R z 2021 roku na pierwszym poziomie będziemy musieli zużyć 89 775 kredytów, a do Nissana Fairlady Z 432 z 1969 roku będzie potrzebne 133 875 kredytów. 

Dokładna data aktualizacji jeszcze się nie pojawiła, jednak pewne jest, że będzie dostępna w marcu. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz, pisarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90. Serdecznie zaprasza na swojego Instagrama: chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów309

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze