27.12.2021, 16:01Lektura na 2 minuty

Epic Games Store rozdaje darmowe kopie Mages of Mystralia

Magiczna przygoda. I to dosłownie!


Rafał „hraboll” Pieczka

Indycze” Mages of Mystralia to całkiem udany i zarazem przyjemny dla oka miks przygody i akcji. To również pokaz możliwości tzw. finansowania społecznościowego (swego czasu zorganizowano zbiórkę na platformie Kickstarter). Zgodnie ze stwierdzeniem „potrzebujesz głowy, a nie mięśni, żeby przetrwać”, gra stawia na rozwiązywanie zagadek i kreatywne wykorzystanie zaklęć. Tworzenie tych drugich zostało podpięte pod specjalny system.


Twoja droga nie będzie prosta. W Mages of Mystralia wcielisz się w postać młodej dziewczyny imieniem Zia, która odkrywa, że urodziła się ze znajomością magii. Niestety, magia jest zabroniona, dlatego Zia musi wyruszyć w podróż, aby zyskać kontrolę nad swoimi mocami. Po drodze spotyka innych wygnanych magów, odkrywa runy o magicznych właściwościach i uświadamia sobie, że może je łączyć na miliony różnych sposobów, tworząc zupełnie nowe zaklęcia.

Historia została napisana przez bestsellerowego autora, Eda Greenwoda, twórcę świata fantasy Forgotten Realms dla Dungeons and Dragons, który posłużył jako podstawa dla gier Baldur's Gate, Neverwinter Nights oraz 170 książek fantasy.


Darmowe Mages of Mystralia pojawiło się TUTAJ. Oferta będzie ważna przez najbliższą dobę. Z dobrych, aczkolwiek nieoficjalnych źródeł wynika, że jutro o 17:00 otrzymamy natomiast skrojone pod kanapową kooperację Moving Out. Na horyzoncie majaczy też Salt and Sanctuary.


Czytaj dalej

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze