1.02.2024, 16:00Lektura na 2 minuty

Epic Games Store: Kolejna gra za darmo do odebrania

Epic Games Store upodobał coś sobie ćwiczenie naszych mózgów, więc od dziś oferuje kolejną grę logiczną za darmo.


Jakub „rajmund” Gańko

Wbrew pozorom drzwi potrafią być całkiem istotnym elementem życia. Na przykład jeśli jesteśmy fanami survival horrorów, to z pewnością kojarzymy klasyczną animację ich otwierania (w sensie drzwi, nie horrorów), którą rozsławiła seria Resident Evil, ale była już obecna w jego pierwowzorze, czyli stareńkim Sweet Home z NES-a. Z kolei moja rodzicielka jest oddaną fanką zespołu The Doors, co wpłynęło również na moje jestestwo, bo siłą rzeczy zaszczepiła mi sympatię do muzyki Jima Morrisona i spółki. Paradoksalnie to wszystko ma nawet minimalny związek z tytułem, który odbierzecie dziś za darmo z Epic Games Store, a jest nim...


Doors: Paradox

Dzieło Big Loop Studios nie jest co prawda survival horrorem, z tego co wiem, nie przygrywa w nim też The Doors, ale drzwi pełnią w tej grze jednak dość istotną rolę. Polega ona bowiem na rozwiązywaniu łamigłówek, otwieraniu drzwi i uciekaniu przez nie do kolejnych lokacji przepełnionych starożytnymi tajemnicami. Przygotowane przez twórców miejscówki są całkiem zróżnicowane: od relaksujących lasów, przez pustynne oazy, aż po futurystyczne scenerie. Całość powinna nam starczyć na jakieś 5 godzin zabawy.

Jeśli czujecie się zainteresowani, zapraszam do pobierania TUTAJ. Czas na przypisanie Doors: Paradox do swoich epicowych bibliotek mamy tradycyjnie do kolejnego czwartku do godz. 17.00.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1822

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze