22.02.2024, 16:00Lektura na 1 minutę

Epic Games Store: Kolejna gra do odebrania za darmo

Epic Games, w swojej cotygodniowej ofercie, postanowiło tym razem zadowolić fanów platformówek.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

W zeszłym tygodniu Epic Games zabrało nas do świata gorących piasków i równie rozgrzanych silników w Dakar Desert Rally. Dziś za darmo możemy odebrać jedną z bardziej charakterystycznych gier platformowych na rynku.

Kojarzycie z pewnością Super Meat Boya. Prawie czternaście lat temu gra stała się niesamowitym hitem, który do dziś jest ciepło wspominany przez fanów gatunku. Sukces tej produkcji zaowocował również powołaniem na świat The Binding of Isaac, które rozbiło wszelkie banki. Okrągłą dekadę po premierze Super Meat Boya na rynek trafił następca, o podtytule Forever, który jednak nie wywarł na branży takiego samego wrażenia. Nie świadczy to jednak o słabej jakości gry. Standardowo czekają nas wymagające poziomy, które są przepełnione różnej maści pułapkami, i mają utrudnić nam rozgrywkę.

A przez najbliższy tydzień największą zaletą produkcji będzie jej darmowość. Do następnego czwartku, do godziny 17:00, możecie odebrać Super Meat Boya Forever. Link do pobrania znajdziecie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów321

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze