57
22.04.2014, 17:01Lektura na 1 minutę

Dragon Age: Inkwizycja - Konkretna data premiery! [WIDEO] [UPDATE - Polska data i zwiastun]

Nie możecie się doczekać powrotu do Thedas? No to przygotujcie sobie sporo wolnego czasu na początek kolejnego roku akademickiego – studio BioWare ujawniło bowiem konkretną datę premiery Dragon Age: Inkwizycji. Opublikowano też najnowszy zwiastun produkcji.


Piotrek66

Przedstawiciele BioWare ujawnili, że Dragon Age: Inkwizycja ukaże się 7 października. Tego dnia gra zawita na PC, X360, XBO, PS3 i PS4.

Na razie jednak możemy zobaczyć nowy zwiastun gry. A ten jest naprawdę świetny:

[UPDATE]:

Przedstawiciele polskiego oddziału EA poinformowali nas, że gra ukaże się w naszym kraju nie 7, a 9 października. Pojawiła się też polska wersja zwiastuna, którą znajdziecie powyżej.

Aha – osoby, które zamówią grę przed premierą otrzymają bonus w postaci darmowego pakietu Płomień Inkwizycji, który składać się będzie z uzbrojenia dla różnych klas postaci, w tym kosturów, sztyletów, wielkich mieczy i młotów wojennych. Prócz tego dostępna będzie cyfrowa edycja specjalna produkcji, w której gracze znajdą szereg dodatkowych wirtualnych przedmiotów (Tron Podniebnej Twierdzy z czaszki starodawnego smoka do umieszczenia w twierdzy gracza, bestia zwana czerwoną hallą i pełniący rolę środka transportu jednorożec), ścieżkę dźwiękową oraz wspomniany wyżej zestaw uzupełniony o zbroję inkwizytora dla głównego bohatera oraz opancerzony wierzchowiec.


Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze