2
9.04.2024, 09:00Lektura na 2 minuty
Galeria

Diablo 4: Żelazne Wilki możliwym motywem przewodnim 4. sezonu

Dataminer z serwisu Wowhead odkrył prawdopodobny motyw przewodni 4. sezonu Diablo 4.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Trwający Sezon Konstruktów niestety nie należy do udanych, ale Blizzard zdecydował się przedłużyć go do 14 maja – dzięki temu korporacja zyska więcej czasu na przetestowanie większych zmian, które zawitają do Diablo 4 w czwartym sezonie. Zgodnie z zapowiedziami firma z Irvine udostępniła graczom Publiczny Serwer Testowy, na którym zainteresowani mogą sprawdzić nadchodzącą aktualizację i podzielić się opinią na jej temat.

Fani nie byliby sobą, gdyby nie zaczęli grzebać w plikach update’u. Według dataminera z serwisu Wowhead nadchodzący sezon hack’n’slasha będzie skupiał się wokół Żelaznych Wilków – frakcji zrzeszającej honorowych najemników broniących Kedżystanu. Przywódczynią Żelaznych Wilków jest Asheara, którą po raz pierwszy mogliśmy spotkać w Dokach Kurast, gdy podążaliśmy za Mrocznym Wędrowcem w Diablo 2. Gracze zorientowali się, że podczas robienia Piekielnych Przypływów na serwerze testowym z potworów wypadała wcześniej niedostępna w grze waluta – Wolf’s Honor, która najprawdopodobniej związana jest ze zdobywaniem reputacji dla ww. frakcji. Ponadto w plikach aktualizacji znaleziono emblematy Żelaznych Wilków, które zobaczyć możecie poniżej.

6
zdjęć

Diablo 4 w Game Passie

28 marca Diablo 4 zadebiutowało w Game Passie, co tchnęło w hack’n’slasha Blizzarda drugie życie – tak przynajmniej twierdzi Sarah Bond. Szefowa marki Xbox dodała, że konsole Microsoftu stały się dla Diablo 4 platformą numer jeden. 


Integrujemy tytuły Activision Blizzard King z naszymi usługami – po wprowadzeniu Diablo 4 do Game Passa, Xbox szybko stał się dla gry platformą numer jeden.


Sarah Bond

Bond nie podzieliła się oficjalnymi danymi, ale można jej wierzyć na słowo – cena miesięcznej subskrypcji abonamentu Microsoftu jest kilkukrotnie mniejsza niż nowy egzemplarz Diablo 4 na jakiejkolwiek platformie. Jest to więc idealna okazja na sprawdzenie najnowszej produkcji Blizzarda przez tzw. niedzielnych graczy.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów282

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze