15.05.2024, 08:15Lektura na 2 minuty

Diablo 4 zaprasza do bezpłatnych testów. Nowy sezon wychwalany przez graczy

Pozytywne opinie graczy sugerują, że nowy sezon naprawia Diablo 4. Ponadto Blizzard zaprasza na darmowy okres próbny.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Wiele wskazuje na to, że Diablo 4 wróciło na właściwe tory – wczoraj o godzinie 19 wystartował od dawna zapowiadany 4. sezon, który wprowadza mnóstwo nowości. Ulepszone Piekielne Przypływy, zmiany w Kodeksie Potęgi, nowy crafting, Doły Rzemieślnika oraz powrót Andariel to tylko kilka ulepszeń dodanych w Łupach Na Nowo, które spotkały się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem ze strony graczy – ci chętnie dzielą się swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych.

Użytkownicy Reddita zachwycają się m.in. Grand Theft Diablo… Tzn. nowymi Piekielnymi Przypływami, w ramach których nabijamy poziomy pościgu – te zamiast znanych z serii GTA gwiazdek są reprezentowane przez pasek z pentagramem – słodkie, prawda? Na skażonych obszarach możemy zawalczyć z nowym bossem – żeby się z nim zmierzyć trzeba zebrać 3 serca, które umieszczamy na piedestałach.


Nowy boss w Piekielnych Przypływach, którego przywołujesz za pomocą 3 serc, jest niesamowity. Umieszczenie ostatniego serc na cokole i powolne obserwowanie dziesiątek graczy pędzących do walki nigdy się nie nudzi. Nie mogę się doczekać, żeby jutro zagrać więcej!


Użytkownik Reddita

Zachwytów nie ma końca, od premiery nowego sezonu nie minęła nawet doba, a niektórzy gracze wygłaszają śmiałe stwierdzenia, że nowa zawartość nigdy się nudzi. Fani twierdzą, że „Diablo 4 powinno tak wyglądać w dniu premiery” oraz, że „nowy sezon wypada znacznie lepiej od poprzednich”. Trudno się z tymi opiniami nie zgodzić – sam pograłem wczoraj kilka godzin i moje pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że Łupy Na Nowo to najlepsze Diablo 4, z jakim mieliśmy kiedykolwiek do czynienia. Jednak nauczony doświadczeniem i kilkunastoma rozczarowującymi działaniami Blizzarda pozwolę sobie wstrzymać się z ostateczną opinią – hack’n’slashe to gry specyficzne i nie zawsze to, co bawi nas przez pierwsze kilka godzin, będzie satysfakcjonujące dzień później.

Darmowy okres próbny potrwa do 21 maja oraz oferuje bezpłatną rozgrywkę do 20. poziomu postaci. Ponadto na stronie Blizzarda możecie kupić Diablo 4 w atrakcyjnych cenach. Nie zapominajmy, że hack’n’slash dostępny jest również w Game Passie. Wracacie do Sanktuarium?


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów340

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze