2
20.02.2024, 16:30Lektura na 2 minuty

Assassin’s Creed Mirage wreszcie otrzymało tryb śmierci permanentnej

Nowy model rozgrywki do Assassin’s Creed Mirage pierwotnie został zapowiedziany w listopadzie ubiegłego roku.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Assassin’s Creed Mirage nie było udanym powrotem do korzeni – tak zgodnie uznali recenzenci oraz gracze. UV w swojej recenzji również miał zastrzeżenia wobec produkcji. Trzeba jednak oddać twórcom to, że nie poddali się po nieudanym debiucie i starali się usprawniać grę kolejnymi aktualizacjami. W listopadzie ubiegłego roku zapowiedziano między innymi tryb śmierci permanentnej. Niestety, przez długi czas w Assassin’s Creed Mirage nie doświadczyliśmy nowego modelu zabawy. Aż do teraz.

Jak będzie wyglądać permadeath w Assassin’s Creed Mirage? Można oczywiście spodziewać się, że po śmierci kończymy grę. Jednak nasza przygoda zakończyć się może również z powodu złamania zasad Animusa: zabijania cywili oraz wychodzenia poza wyznaczony przez urządzenie obszar. Po zakończeniu gry będziemy mogli zobaczyć statystyki naszej rozgrywki. Tryb nie będzie możliwy do włączenia lub wyłączenia w trakcie zabawy. Jeżeli decydujecie się na tryb śmierci permanentnej, to zostajecie z nim do końca zabawy. Za ukończenie gry zostaniecie nagrodzeni garścią elementów kosmetycznych oraz odznak.

Najnowsza aktualizacja przyniesie także inne usprawnienia. Standardowo twórcy zażegnali część błędów, ale również urozmaicili produkcję o nowe elementy modyfikacji stroju, zadania oraz easter eggi. Wszystko to możecie sprawdzić już teraz, ponieważ aktualizacja już trafiła do gry. 

W Assassin’s Creed Mirage zagracie na PC, PS5 oraz Xboksach Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów332

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze