Brak galerii z wybranego dnia
Brak wideo z wybranego dnia
Brak wpisów na blogach z wybranego dnia
Brak postów na forum z wybranego dnia
Dodane przez:
Cursian środa, 28 lutego 2018, 21:00
News
Dodane przez:
Cursian środa, 28 lutego 2018, 20:22
News
|
Zajmie się wspieraniem drużyny.
|
|
Dodane przez:
hraboll środa, 28 lutego 2018, 19:07
News
|
Jeszcze w tym roku pokierujemy losem niezwykłych bohaterów.
|
|
Dodane przez:
CormaC środa, 28 lutego 2018, 18:53
News
|
Od marca 2019 oferta PS Plus obejmować będzie wyłącznie tytuły na PS4.
|
|
|
Dzięki kolejnemu przeciekowi poznaliście tytuł pierwszego pełniaka – survival horroru traktującego potyczki z zombiakami z duża dozą czarnego humoru, czyli Dead Rising 2.
|
|
Dodane przez:
Cursian środa, 28 lutego 2018, 18:14
News
|
Gaunter O'Dim zaprasza na partyjkę.
|
|
Dodane przez:
Cursian środa, 28 lutego 2018, 16:53
News
|
Ktoś planuje upiększyć menu konsoli?
|
|
|
W pierwszym dzisiejszym przecieku odgadliście, że jednym z bonusów dołączonych do nadchodzącego numeru są kody do World of Tanks o sumarycznej wartości ok. 80 zł. Jak zwykle są dwa – zaproszeniowy i bonusowy.
|
|
|
Po odgadywaniu bonusów czas na zabawę z pełniakami. Zagadka nie jest trudna, ale wymaga chwili kombinowania.
|
|
|
W drugim przecieku również będziecie odgadywać zawartość bonusową. I po raz kolejny jest to coś, co ucieszy wielu z Was.
|
|
|
Hissrich opowiada, jak rozumie postacie Sapkowskiego... i być może zdradza, kto właściwie pojawi się na małym ekranie.
|
|
Dodane przez:
Papkin środa, 28 lutego 2018, 10:50
News
|
Ma też w planach „pomóc rodzicom w zarządzaniu czasem i pieniędzmi, jakie ich sprytne dzieci wykorzystują, grając w gry”.
|
|
|
...i bardzo szybko zebrał sporą liczbę negatywnych opinii.
|
|
Dodane przez:
Papkin środa, 28 lutego 2018, 8:13
News
|
Psy wojny szczekają cichutko, ale da się je usłyszeć.
|
|